Samsung C1110 Galaxy K Zoom akıllı telefonunuzun ekranında bulunan görüntüyü olduğu gibi kaydederek, galeriye eklemeniz mümkün. Bunun için Android uygulama marketi olan Play Store’dan herhangi bir uygulama edinmenize de gerek yok, Galaxy K Zoom bu özelliği dahili olarak kullanmanıza imkan tanıyor.

Ekran görüntüsü kaydetme, ekran fotoğrafı çekme, ekran resmi alma, screenshot gibi bir çok farklı şekilde adlandırılan özelliğin uygulanış biçimi oldukça basittir ve diğer Samsung Galaxy üyesi bir çok akıllı telefonla da birebir aynıdır.

Samsung Galaxy K Zoom modelinde ekran görüntüsü alabilmek için standart Samsung Galaxy tuş kombinasyonunu uygulayabilirsiniz. Yani görseldeki gibi ana ekran(home) ve güç(kilit) tuşlarına birlikte basarak, kısa bir süre beklemek.

samsung-galaxy-k-zoom-ekran-goruntusu-almaYöntem doğru uygulandığında ekranda fotoğraf çekimine benzer bir hareketlenme görür, bir deklanşör sesi duyar ve yukarıdaki akıllı bildirim çubuğundan bildirim alırsınız. Yakaladığınız görüntüyü artık akıllı telefonun galerisinde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir