Samsung J700 Galaxy J7 akıllı telefonunuza yazılım yüklemek istediğinizde öncelikle Download Moda geçiş yapmalısınız. Download Mode, Samsung Galaxy serisi akıllı telefon ve tabletleri yazılım yüklemesine hazırlar. İlgili yazılım yüklemeleri de genellikle ‘Odin’ programı üzerinden yapıldığı için bu moda ‘Odin Mode’ da denilir.

Galaxy J7’yi ilgili moda alabilmek için basit bir tuş kombinasyonu yapmak yeterli olacaktır. Yöntemi uygulanışı diğer Samsung Galaxy serisi ürünlerle aynıdır.

Yapmanız gereken görseldeki gibi ses kısma, ana ekran ve güç(kilit) tuşlarına birlikte basıp, bir süre beklemek. Karşınıza içinde sarı ünlem işareti bulunan uyarı levhası çıktığında tuşları bırakabilirsiniz.

samsung-galaxy-j7-download-modeBurası teyit ekranı, burada ses açma tuşuna bir kez basmak sizi Download moda ulaştırır, ses kısma tuşu ise geçişin iptalini gerçekleştirerek telefonun normal bir şekilde yeniden başlamasını sağlar.

11 thoughts on “Samsung Galaxy J7 Download Mode”
  1. Bende J7 ye xposed modülünü flaş ladım cihaz açılmıyor j7 tanıtımı geliyor ama devamında cihaz açılmıyor. Cihaz rootlanmıştı. Servise verdim şimdi benden 315 TL tamir parası istiyor. Garanti dışı olmuş. Başka bir yere daha uygun fiyata yazılım yükletebilirmiyim. Yada ne yapmam gerekiyor. Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

      1. Teşekkürler ilginize. Pazartesi günü servisten telefonu alıp deneyeceğim. Olumlu olumsuz tekrar yazarım. İçeriği okudum umut verici duruyor. Umarım düzeltebilirim.

        1. Merhabalar.servis cihazı vermek istemedi nihayet dün akşam üzeri zorla aldım desem yalan olmaz.Yukarıdaki bağlantıyı denedim 5 dk. İçinde cihazım düzeldi. Çok teşekkür ederim.tekrar rootladım.daha önce s3 cihazında boeffla sound kullanıyordum. Sistem seslerini inanılmaz yükseltiyordu.ama j7 de işe yaramıyor. Bana sistem seslerini yükseltmek için yeniden yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir