Samsung Galaxy J1 Ace Modeli Download Moda Nasıl Alınır?

Samsung Galaxy J1 Ace üreticinin Android işletim sistemiyle çalışan bir akıllı telefonu. Bu yüzden telefona yazılım yüklenmek istendiğinde diğer Samsung Galaxy serisi mobil cihazlar gibi Download Mod’a alınması gerekir. Cihaz normal modda açıkken ya da bu moda alınmadan yazılım yüklemesi işlemine başlanılamaz.

Odin Mode olarak da adlandırılan Download Mode, cihazı yazılım yüklemesine hazırlayacaktır. Bu moda geçiş için basit bir tuş kombinasyonu yapmanız gerekir.

Samsung Galaxy J1 Ace akıllı telefonunuzu Download Moda alabilmek için görseldeki gibi ses kısma, ana ekran(home) ve güç(kilit) tuşlarına birlikte basarak telefonu açmalısınız.

samsung-galaxy-j1-ace-download-modeUygulamayı doğru yaptığınızda bir teyit ekranıyla karşılaşırsınız. Bu ekranda ses açma tuşuna 1 kez basmak telefonu Download moda geçirir. Ses kısma tuşuna 1 kez basmak ise işlemin iptalini sağlayarak, telefonu yeniden başlatır.

Herhangi bir neden Download moda geçiş yapmış J1 Ace’yi bu moddan çıkarmak için güç tuşuna uzun basabilir ya da bataryayı çıkarıp, yeniden takabilirsiniz.

Author: Tayfun Sağır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir