Samsung Galaxy III Vodafone ile Türkiye’de

Vodafone, Türkiye’de merakla beklenen Samsung GALAXY S III için www.vodafone.com.tradresinden ön talepleri toplamaya başladı. Henüz piyasaya çıkmadan 10 milyon adet ön sipariş alan, Samsung’un insan odaklı son teknoloji cihazı SamsungGALAXY S III, Vodafone’un çok avantajlı fiyatları ve özel ayrıcalıklarıyla müşterileriyle buluşuyor.

Akıllı telefon alanında global bilgi birikiminin verdiği güçle Türkiye pazarını ve müşterilerini en yeni teknolojilerle öncelikli olarak buluşturan Vodafone, Samsung GALAXY S III’ü abonelerine sunarken de yine bir “ilk”e imza atıyor ve cihazın 32 GB’lık versiyonunu, Türkiye’de ilk kez ve sadece Vodafone farkıyla, yaygın satış ağında abonelerine sunuyor.
Samsung GALAXY S III’ü herkesten önce deneyimlemek isteyen aboneler, 25-30 Mayıs tarihleri arasında İstanbul İstinye Park AVM ve Ankara Ankamall AVM’deki Vodafone Cep Merkezleri’ni ziyaret ederek Samsung GALAXY S III’ü deneyimlebilir ve ön başvuru talebini iletebilirler. Vodafone avantajları hakkında detaylı bilgi için vodafone.com.tr’i takip edebilirsiniz.

 

Author: Halil Akgül

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.