Samsung Galaxy Gio S5660  telefonunuza Odin ile yazılım yükleyecekseniz telefonu Download Mode‘a almanız gerekecektir. Download Mode’a geçmek için telefonumuzun tuşlarından yararlanacağız.

Telefonumuzu kapatıyoruz ve telefon kapalıyken ses kısma + home(orta tuş) + açma-kapama tuşlarına beraber basıp biraz basılı tutuyoruz. Bir süre sonra ekranda Downloading yazısını göreceksiniz. Tuşları bırakabilirsiniz. Telefonu Download Moda geçmiş durumda. Şimdi yükleme işlemi yapabilirsiniz.s5660 gio download mode alma

Herhangi bir nedenden dolayı Download Mode’a geçmiş olan Samsung Galaxy Gio S5660 telefonunuzu normal moda sokmak isterseniz telefonun bataryasını söküp geri takabilirsiniz.

8 thoughts on “Samsung Galaxy Gio S5660 Download Mode”
 1. uyarı veriyor ama hatalı diyor. normal bilgisayara bağladığımda çalısıyor ; telefonun internetini bilgisayara kablo ile bağlıyorum . bilgiseyardan dosya alış verisi yapıyorum . DOWNLOADING… moduna getirdiğimde USB DEVİCE NOT REGOGNİZED uyarısı veriyor .

  1. Download mode farklı bir bağlantı şeklidir. cihaz açıkken bilgisayar gördüğü halde donwload modda göremeyebilir. eğer sürücülerden eminseni büyük ihtimalle soketi arızalıdır.

 2. Downloading yazısı geliyor . bilgisayara bağlıyorum ama tanımıyor ne yapmam lazım bu durumda yardımcı olurmusunuz.

  1. Merhaba, telefonu bilgisayara bağladığınızda donanım takıldı uyarısı ve sesi gelmiyorsa telefonun soketinde sorun olma olasılığı çok yüksek. Soketi kontrol etmelisiniz.

 3. Telefonumun ekranında “Downloading…” yazısı geliyor fakat tuşları bırakınca yazı gidiyor. Ne yapmalıyım?

 4. galaksi gio s 5660 telefonum download mode yapamıyorum menü (orta tuş) bozulmuş ne yapabilirim.
  Yanlışlıkla ace 5830 yuklenmiş telefon 5830 diye açılıyo buna baglı olarak menü tuşunun çalışmadıgını düşünüyorum bir öneriniz varsa sevinirim

  1. tuş çalışmıyorsa cihazı download moda alamazsınız ancak eğer yanlış yazılım yüklenmişse download tuş kombinasyonu da değişmiş olabilir, bütün tuş kombinasyonlarını deneyin lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir