Samsung Galaxy E5 Modeli Download Moda Nasıl Alınır?

Samsung E500 Galaxy E5 telefonunuza Odin gibi yardımcı programlar aracılığıyla yazılım yüklemek istediğinizde, öncelikle telefonu ‘Download Mod’a almanız gerekir.

Download Mode’, Samsung Galaxy serisi akıllı telefonların tamamında bulunur ve telefonları yazılım yüklenmesine hazırlar. Bu yazılım yüklemeler genellikle Odin programıyla yapıldığı için ‘Odin mode’ olarak da adlandırılır.

Galaxy E5 telefonunuzu Download moda alabilmek için telefonun bazı fiziksel tuşlarından yararlanarak, basit bir tuş kombinasyonu yapmalısınız. Telefonun açık ya da kapalı olması önemli değil. Ana ekran tuşu, ses kısma tuşu ile açma-kapama(kilit) tuşlarına birlikte basarak kısa bir süre bekleyin.

Ekranda içinde ünlem işareti bulunan sarı uyarı levhasını gördüğünüzde tuşları bırakabilirsiniz.

samsung-galaxy-e5-download-mode

Uyarı levhasının bulunduğu ekran Download moda geçiş için teyit amacı taşır. Bu aşamada ses açma tuşuna basmak telefonu Download moda geçirecekken, ses kısma tuşuna basmak telefonu yeniden başlatacaktır.

Download moda alınmış Galaxy E5 akıllı telefonunuzu bu moddan çıkarmak için güç tuşuna basılı tutmanız yeterli olacaktır.

Author: Tayfun Sağır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir