May 24 2013

Samsung Galaxy Ace S5830i Download Mode


Samsung Galaxy Ace S5830i telefonunuza Odin programı ile yazılım yüklemesi yapacaksanız telefonu Download Mode‘a almalısınız. Download Moda geçmek için telefonumuzun tuşlarını kullanacağız.

Öncelikle telefonumuzu kapatıyoruz ve telefon kapalı iken ses kısma + ses açma + açma-kapama(on-off) tuşlarına beraber basıp bir süre basılı tutuyoruz. Biraz sonra Android logosunu ve Download Mode yazısını göreceğiz. Tuşları bırakıyoruz ve devam edebilmek için bir kere ses açma tuşuna basıyoruz. Şimdi telefonumuz Download Mode’a geçmiş durumdadır.

galaxy ace s5830i download modeHerhangi bir nedenden dolayı Download Mode’taki Samsung Galaxy Ace S5830i telefonunuzu normal modta açmak isterseniz yapacağınız şey bataryayı söküp geri takmaktır. Bu işlem telefonunuzu normale döndürecektir.

Düz S5830 Download Mode için:  http://www.ceplik.com/samsung-galaxy-ace-s5830-download-mode/

Samsung Galaxy Ace S5830i Telefonunuzu Formatlamak İçin Tıklayın.

Yorum Yaz

  • fatih on 12 Şubat 2018 at 22:58
  • Cevapla

  yahu muhterem ses+ev+güç ses kısma+ev+güç yalnızca se+güç denemediğim şey kalmadı samsung galaxy ace gt-s5830i yazısından başka hiçbir şey çımıyor .. ne yapmalıyım ?

  1. Büyük olasılıkla ses tuşlarınızdan biri veya hepsi çalışmıyordur. Tuşların çalıştığından emin olun.

  • emre vargül on 25 Ocak 2018 at 08:58
  • Cevapla

  abi dün telefona rom yükledin rebooting yaptım telefon açılmıyor şimdi ne şarj olduğunu gösteriyor ne samsung yazısını odin yükledim yazılım da yükledim ama telefonu odin okumuyor ne yapmalıyım garantide bitti

  1. Yüklediğin rom cihaza uyumlu olmayabilir. Emin olmak için dolu bir batarya ile açmayı dene.

  • esma on 27 Ağustos 2016 at 23:48
  • Cevapla

  Merhaba yardimci olsanız memnun olurum
  samsung Ace GT-s5830i tel açılmıyor du arkadaşin tavsiyesiyle odin ayar cekmeye ugrastim ama ses kisma ve sesverme güç tuşu bastigimda download ekranı geliyordu pc yükleme yarıda kaldı sanırım o yüzden simdi ne Şarj alma ekranı çıkıyor sarja tskildigin da nede download odin kismi çıkmiyor :( Emanet tel yardm edim dedim elimde kaldi lütfen yardimci olsaniz memnun olurum

  1. Merhaba. Yarıda kalmışsa telefonu normal açın ekranda bilgisayar ikonu çıkacaktır. Bubç şekilde bilgisayara bağlayıp odin ile yükleme yapın. Ekrana hiçbir şey gelmiyorsa bataryayı kontrol edin. Tamamen bitmiş olabilir.

  • Sena on 22 Mart 2016 at 22:18
  • Cevapla

  Telefon açılmıyor. Ama odin moda giriyor. Odin moda girdikten sonra dowloading olan aşamada kalıyor. Ne yapmalıyım acilll

   • Sena on 22 Mart 2016 at 22:23
   • Cevapla

   Dowloading yazdıktan sonra ne yapmalıyım

  1. Yazılım yüklemesi yapmalısınız. http://www.ceplik.com/samsung-galaxy-ace-s5830i-yazilim-guncelleme/

  • Bünyamin on 22 Ağustos 2015 at 20:03
  • Cevapla

  kardeş işlemleri yapıyorum odinde telefonu dowloada alıyorum fail yazıyo ne yapmalıyım acil yardım

  1. Başka bir kabloyla, olmazsa farklı versiyon odinle deneme yapın.

  • emir on 04 Şubat 2015 at 21:40
  • Cevapla

  öncelikle yardım edeceğini bildiğim için teşekkür ederim sorunum ise şu root olmuyor superuser beklenmedik bir şekilde durdu hatasi alıyorum hiçbir root gerektiren program çalışmıyor.

  1. telefona yüklediğiniz bir uyguylama superuser programanı engelliyor olabilir, size tavsiyem önce telefonu formatlayın, içindeki herşeyi silin sonra marketten herhangi bir şey indirmeden önce rootu yapın sonra istediğinizi indirin. tabi cihazınızın modelinin s5830i olduğundan emin olun. s5830 modeli için root işlemi farklıdır.

 1. sayın editör 5830i açılışta samsung logosu çıkıyor fakat bunun dışında herhangi bişey olmuyor.. pc görüyor fakat odin yada recovery moduna girmiyor.. bununla ilgili desteğinizi rica ediyorum

  1. odin moduna girmezse yazılım yükleyemezsiniz. box(program kutusu) ile yazılım yüklemesi denenmesi lazım. bir teknik servise danışın lütfen.

   1. bende z3x var usb girişinden yükleme yapabilirmiyim

    1. denemelisiniz. swtich to flash mode’u seçip yüklemeye çalışın.

 2. benim telefonum …qalaxsy yazisi geliriyor amma acilmiyor yardima ihtiyacim var…

  1. yazılım yükemesi deneyin: http://www.ceplik.com/samsung-galaxy-ace-s5830i-yazilim-guncelleme/

   1. cok tewekkur ederim..bu samsun galaxsy 5830i de android surumunu yukseltmek oluyormu?

    1. s5830i için yayınlanmış son resmi sürüm 2.3.6 dır. verdiğim linkteki yazılımda 2.3.6 dır. bunun üztüne çıkamazsınız.

     1. odin praqrami telefonumu gormesi icin ne yapbaliyim?

      1. işlem yaptığınız makaleyi dikkatlice okumanız yeterli olacaktır. işlemleri doğru yapmanıza rağmen bağlantı kuramıyorsanız telefon soketinizde sorun olabilir.

       1. odin praqramini nasil kullana bilirim yardima ihtiyacim var..nasil telefonumu aca bilirim yardim ede bilirmisiniz ..etrafli..yardima ihtiyacim telefomunu daha yeni aldim ..

        1. size gönderdiğim linkte herşeyi detaylıca yazdık zaten. işlemleri doğru yaparsanız yazılım yükleyebilirsiniz. ne yapacağınızı bilmiyorsanız bir teknik servise danışınm. telefonunuzu daha kötü hale getirebilirsiniz yoksa

         1. odin praqram telefonumu goruyor amma Pit. botloader. Pda.Phone CSC.. BUNLARI yerini nasil doldura bilirim..nerde girmeliyim

  • Utku Berkay on 13 Ağustos 2013 at 17:29
  • Cevapla

  Kardeş çok sağol, ROM ile ilgili sorunlar yaşıyodum, bi türlü download mode’ye girememiştim. Çok sağol çok yardımın dokundu.

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacak.