Samsung Galaxy Ace S5830i Download Mode

Samsung Galaxy Ace S5830i telefonunuza Odin programı ile yazılım yüklemesi yapacaksanız telefonu Download Mode‘a almalısınız. Download Moda geçmek için telefonumuzun tuşlarını kullanacağız.

Öncelikle telefonumuzu kapatıyoruz ve telefon kapalı iken ses kısma + ses açma + açma-kapama(on-off) tuşlarına beraber basıp bir süre basılı tutuyoruz. Biraz sonra Android logosunu ve Download Mode yazısını göreceğiz. Tuşları bırakıyoruz ve devam edebilmek için bir kere ses açma tuşuna basıyoruz. Şimdi telefonumuz Download Mode’a geçmiş durumdadır.

galaxy ace s5830i download modeHerhangi bir nedenden dolayı Download Mode’taki Samsung Galaxy Ace S5830i telefonunuzu normal modta açmak isterseniz yapacağınız şey bataryayı söküp geri takmaktır. Bu işlem telefonunuzu normale döndürecektir.

Düz S5830 Download Mode için:  http://www.ceplik.com/samsung-galaxy-ace-s5830-download-mode/

Samsung Galaxy Ace S5830i Telefonunuzu Formatlamak İçin Tıklayın.

Author: Halil Akgül

27 thoughts on “Samsung Galaxy Ace S5830i Download Mode

 1. yahu muhterem ses+ev+güç ses kısma+ev+güç yalnızca se+güç denemediğim şey kalmadı samsung galaxy ace gt-s5830i yazısından başka hiçbir şey çımıyor .. ne yapmalıyım ?

 2. abi dün telefona rom yükledin rebooting yaptım telefon açılmıyor şimdi ne şarj olduğunu gösteriyor ne samsung yazısını odin yükledim yazılım da yükledim ama telefonu odin okumuyor ne yapmalıyım garantide bitti

 3. Merhaba yardimci olsanız memnun olurum
  samsung Ace GT-s5830i tel açılmıyor du arkadaşin tavsiyesiyle odin ayar cekmeye ugrastim ama ses kisma ve sesverme güç tuşu bastigimda download ekranı geliyordu pc yükleme yarıda kaldı sanırım o yüzden simdi ne Şarj alma ekranı çıkıyor sarja tskildigin da nede download odin kismi çıkmiyor :( Emanet tel yardm edim dedim elimde kaldi lütfen yardimci olsaniz memnun olurum

  1. Merhaba. Yarıda kalmışsa telefonu normal açın ekranda bilgisayar ikonu çıkacaktır. Bubç şekilde bilgisayara bağlayıp odin ile yükleme yapın. Ekrana hiçbir şey gelmiyorsa bataryayı kontrol edin. Tamamen bitmiş olabilir.

 4. Telefon açılmıyor. Ama odin moda giriyor. Odin moda girdikten sonra dowloading olan aşamada kalıyor. Ne yapmalıyım acilll

 5. kardeş işlemleri yapıyorum odinde telefonu dowloada alıyorum fail yazıyo ne yapmalıyım acil yardım

 6. öncelikle yardım edeceğini bildiğim için teşekkür ederim sorunum ise şu root olmuyor superuser beklenmedik bir şekilde durdu hatasi alıyorum hiçbir root gerektiren program çalışmıyor.

  1. telefona yüklediğiniz bir uyguylama superuser programanı engelliyor olabilir, size tavsiyem önce telefonu formatlayın, içindeki herşeyi silin sonra marketten herhangi bir şey indirmeden önce rootu yapın sonra istediğinizi indirin. tabi cihazınızın modelinin s5830i olduğundan emin olun. s5830 modeli için root işlemi farklıdır.

 7. sayın editör 5830i açılışta samsung logosu çıkıyor fakat bunun dışında herhangi bişey olmuyor.. pc görüyor fakat odin yada recovery moduna girmiyor.. bununla ilgili desteğinizi rica ediyorum

  1. odin moduna girmezse yazılım yükleyemezsiniz. box(program kutusu) ile yazılım yüklemesi denenmesi lazım. bir teknik servise danışın lütfen.

    1. s5830i için yayınlanmış son resmi sürüm 2.3.6 dır. verdiğim linkteki yazılımda 2.3.6 dır. bunun üztüne çıkamazsınız.

      1. işlem yaptığınız makaleyi dikkatlice okumanız yeterli olacaktır. işlemleri doğru yapmanıza rağmen bağlantı kuramıyorsanız telefon soketinizde sorun olabilir.

       1. odin praqramini nasil kullana bilirim yardima ihtiyacim var..nasil telefonumu aca bilirim yardim ede bilirmisiniz ..etrafli..yardima ihtiyacim telefomunu daha yeni aldim ..

        1. size gönderdiğim linkte herşeyi detaylıca yazdık zaten. işlemleri doğru yaparsanız yazılım yükleyebilirsiniz. ne yapacağınızı bilmiyorsanız bir teknik servise danışınm. telefonunuzu daha kötü hale getirebilirsiniz yoksa

         1. odin praqram telefonumu goruyor amma Pit. botloader. Pda.Phone CSC.. BUNLARI yerini nasil doldura bilirim..nerde girmeliyim

 8. Kardeş çok sağol, ROM ile ilgili sorunlar yaşıyodum, bi türlü download mode’ye girememiştim. Çok sağol çok yardımın dokundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.