Samsung G920 Galaxy S6 modeline yazılım yüklemek istediğinizde telefonu Download Mode almanız gerekir. Download Mode, Samsung Galaxy serisi akıllı telefonları yazılım yüklemesine hazırlayan bir mod ki bu yüklemeler genellikle Odin programı üzerinden yapıldığından Odin Mode olarak da geçer.

Download Mode Samsung’un hemen tüm Android işletim sistemli cihazında bulunur. Akıllı telefonunuzu bu moda almadan yazılım yüklemesi yapamazsınız.

Galaxy S6’yı Download Mode geçirebilmek için öncelikle telefonu kapatmalısınız. Kapalı şekilde olan telefonu Download modda açmak için basit bir tuş kombinasyonu yapmanız gerekecek.

Görseldeki gibi kısma, ana ekran(home) ve güç(kilit) tuşlarına birlikte basarak, turkuaz teyit ekranı gelene kadar bekleyin. Turkuaz ekran teyit amaçlıdır ve bu ekranda dokunmatik çalışmaz. Ses açma tuşuna basmak sizi download moda ulaştıracakken, ses kısma tuşu işlemi iptal ederek, telefonu normal bir şekilde yeniden başlatır.

samsung-galaxy-s6-download-odin-modeTelefon Download moda alındıktan sonra yazılım yüklemesine hazır demektir. Galaxy S6 modelinin bataryası tak-çıkar olmadığından, Download moddan çıkış için ya 5-10 dakika kadar beklemeli ya da güç tuşuna uzun süreli basmalısınız. Tabi resetleme uygulaması da yapabilirsiniz.   Samsung Galaxy S6’ya Nasıl Reset Atılır?

3 thoughts on “Samsung G920 Galaxy S6 Download Moda Nasıl Alınır?”
  1. bu dowload modunu uyguladım fakat telefonu eski haline nasıl getirebilirim download modundan nasıl çıkabilirim … telefonum samsung galaxy s6 bataryası çıkmıyor içini açmakta istemiyorum bir formülü varmıdır acaba… yardımcı olabilirseniz çok sevinirim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir