Samsung G900 Galaxy S5, Lollipop 5 “İçerik Gizlendi” Ayarlaması

Android 4.4.2 KitKat sürümünde mesaj ayarlarında bulunan “Mesaj Önizlemesi” seçeneği Lollipop 5 sürümünde diğer uygulama bildirimleriyle birleştirilip tek sekmede toplatılmış.Telefonunuzu Lollipop 5 sürümüne güncellediğinizde ilk denk geleceğiniz aksilik bu olacaktır. Ekran kilitliyken mesaj geldiğinde veya herhangi bir uygulamadan bildirim aldığınızda ekranda “içerik gizlendi” mesajını göreceksiniz.

Ekran kilitliyken aldığınız mesaj ve bildirimlerin içeriğini görmek istiyorsanız aşağıdaki yönergeleri takip edip ayarlamaları yapmalısınız.

Menüye girip Cihaz kategorisinden Sesler ve Bildirimler sekmesine girin.

Sesler ve Bildirimler ekranında en altta Bildirim kategorisinde Ekran kilitliyken sekmesine dokunun. Karşınıza üç seçenek çıkacaktır. İçeriği görebilmek için Tüm içeriği göster seçeneğini seçmeniz yeterlidir.

Ayrıca her bir uygulama için farklı bir seçenek seçenebilirsiniz. Bunun için Uygulama Bildirimleri seçeneğine tıklamanız yeterli.

Author: Halil Akgül

21 thoughts on “Samsung G900 Galaxy S5, Lollipop 5 “İçerik Gizlendi” Ayarlaması

 1. Telf Samsung j2….10gun dur ekranda içerik gizlendi diye yazı çıkıyor bu nedir artısi yada eksisi nedir yardımcı olursanız sewinirim ne ise yaryr

 2. Ben hala nasıl indiriliyor anlayamadim apk mi yoksa play store uzerinden mi apk ile indiriliyorsa linki atar misiniz . Teşekkür ederim .

   1. Kilit ekraninda icerik gizlendi yazmasini istiyorum telefonum galaxy note 2 bunun için cok arastirma yaptim ama bi sonuca varamadm yardimci olursaniz sevinirim.

   2. Ben yanlışlıkla android içerik şifresi girdim sifremide hatırlamıyorum telefon şifre istiyor kilidi açmak için şifre gir yazıyor en az 1 harf enaz ,4 karakter yaziyo telefon açık ama kapat tuşu bile çalışmıyor

    1. Şifreyi bilemiyorsanız telefonu donanımdan formatlamaktan başka çareniz yok demektir ki bu da tüm verilerinizin silinmesine yol açacaktır.

 3. Merhaba
  Note 4 telefonum güncellemelerden sonra otg flaş kabul etmez ,görmez oldu . yardım rica ediyorum

  1. Merhaba, OTG için izin verrmeniz gerekebilir, güncelleme sonrası bazen bu izin ekranı gelmez. Uygulama yöneticisinden Dosya yöneticisini bulup izinleri kontrol edin. Sorun devam ederse cihazı formatlamanızı öneririz.

 4. Bilgi harika bir şey,Günlerdir telefonum gizli saklı işler peşinde😡içerik gizlendi yazısı😤Sayenizde kurtuldum😆ÇOOooooooOOk teşekkür ederim😇

 5. merhaba bugün bendede çıktı aynı yazı..işlemi yapmaya çalışıyorum cihaz diye bi kategori yok ayarlardan bakıyorum yine olmuyor s6 kullanıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

 6. Telefonuma şarj aletini takıyorum diğer ucunuda bilgisayarima takıyorum fotograf almak icin tikladigimda telefonumda sist arayuz gizli ibaresi cikiyor ve kesinlikle resim alamiyorum. Gunlerdir girip bakmadigim yer kalmadi telefonumda.
  Şimdiden teşekkürederim

  1. Kübra merhaba. Telefonun orijinal Galaxy S5 mi ve herhangi bir launcher yani tema yüklemesi yaptın mı? Bu soruları cevaplarsan yardımcı olmayı deneriz.

 7. Benim duzeltmek istedigim konu..telefon hem acikken hemde kilitliyken icerigin gizlenmesidir.mesaj dustugunde icerigi gorunsun istemiyorum..yardimci olursaniz sevinirim.tsk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir