Samsung G7100 Galaxy Grand 2 Download Mode

Samsung G7100 Galaxy Grand 2

telefonunuza ‘Odin’ yardımıyla yazılım yüklemek isterseniz bunu aşağıda anlatacağımız yöntemle yapabilirsiniz.

Download Mode diğer bir adıyla Odin Mode telefonunuzu yazılım yüklemeye hazır hale getirir. Bu moda alınmamış bir Samsung modeline sıfırdan yazılım yüklemesi yapamazsınız. Telefonu yazılım yükleme moduna almak için telefonun fiziksel tuşlarından yararlanmalısınız.

Galaxy Grand 2 modelini Download Moda almak için telefonu kapatın ve ses kısma, ana ekran(home) ile açma-kapama(kilit) tuşlarına birlikte basarak telefonu açın. Dolayısıyla yapılması gereken tuş kombinasyonu ses kısma tuşu + ana ekran(home) + açma-kapama(kilit) tuşu şeklindedir.

İşlemi başarıyla gerçekleştirdiğinizde içinde ünlem işareti bulunan sarı bir uyarı levhasının yer aldığı ekranla karşılaşırsınız. Bu ekran teyit amaçlıdır; ses açma tuşuna bir kez basarak Download moda geçebilir ya da ses kısma tuşuna bir kez basarak telefonu normal olarak yeniden başlatabilirsiniz.

samsung-g7100-galaxy-grand-2-download-odin-mode

 

Download moda alınmış Galaxy Grand Neo telefonunuzu bu moddan çıkarmak için telefon kapanana kadar bekleyebilir ya da bataryayı çıkarıp takarak yeniden başlatabilirsiniz. Telefonu download moda almanızın ya da yanlışla download moda sokmanızın telefona bir zararı olmaz. Bu yüzden yanlış tuşlara basmak yüzünden telefonun download moda geçmiş olmasını dert etmenize gerek yok!

NOT: Yukarıda anlatılan yöntem Samsung Galaxy Grand 2 modelinin SM-G710, SM-G7100, SM-G7102, SM-G7105 gibi tüm ürün kodları için geçerlidir!

Author: Tayfun Sağır

4 thoughts on “Samsung G7100 Galaxy Grand 2 Download Mode

  1. yaptım böyle bekliyorum yeşil android robotu var altında downloading diyo onun altında do not turn off target !! diyor sol üstte de karışık yazılar var telefonum grand 2 napmam lazım ?

    1. Ne yapmak istiyorsunuz. Bu makale sadece telefonu nasil download moda alabileceginizi anlatiyor.

      1. merhaba halil bey lütfen yardımcı olun bana odin ile yazılım atıcam ama fail hatası alıyorum lütfen yardım edin allah rızası içinya allah rızası için

        1. merhaba, öncelikle telefonunuzun modelininden emin olun, model numarasını yazarsanız sizi yönlendirebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir