Samsung G355H Galaxy Core 2 Z3X Box Imei Repair – Imei Onarımı

Samsung G355H Galaxy Core 2 modelinin imei numarasını Z3X Box ile onarabilirsiniz. Z3X Box bir Samsung onarım ve yazılım yükleme program kutusudur. Elinizde Z3X Box yoksa lütfen bir teknik servise danışın.

Biz onarım işlemini Android 4.4.2 KitKat sürümünde gerçekleştirdik. Imei onarım işlemi için öncelikle cihazı rootlmanız gerekecek. Rootsuz bir cihazınız varsa lütfen buradan cihazı rootlayın.

USB Hata ayıklama modu açık olsun. Telefonu USB kablosuyla bilgisayara bağlayıp sürücülerin yüklenmesini sağlayın.

Samsung Tool programını açın. G355H modelini seçin. Öcelikle EFS yedeğini almanızı öneririz. Herhangi bir sorunda EFS yedeğini geri yükleyip eski haline geri getirebilirsiniz.

samsung g355h galaxy core 2 z3x box imei repair

EFS sekmesinden Read butonuna tıklarsanız EFS yedeğini alırsınız. İşlem esnasında telefon ekranında çıkan izinisteklerini onaylayın. Imeı onarımı için Repair butonuna tıklayıp IMEI kutucuğuna imei numarasını yazıp OK ile işlemi başlatın. Kısa bir işlemden sonra Repair done mesajını göreceksiniz ve telefon kendini yeniden başlatacaktır. Telefon açıldığında imei numarasını ve şebekeyei kontrol edin. IMEI onarımı başarılı olmasına rağmen şebeke alamıyorsanız Repair butonuna tıkayıp Repair Network işlemini yapın.

Not: İletişim araçlarının imei numaralarını değiştirmek yasal değildir. Lütfen telefonun orjinal imei numarasını kullanın.

Author: Halil Akgül

11 thoughts on “Samsung G355H Galaxy Core 2 Z3X Box Imei Repair – Imei Onarımı

  1. selamın aleyküm kolay gelsin usta g313hn imei onarımı z3x ile mümkün mü mümkünse nasıl? makalesini bulamadım

    1. a.s evet bu model için repair seçeneği mevcut ancak biz bu model üzerinde çalışma fırsatı bulmadık. cihazı rootlayıp normal işlemleri yapmanızı öneririz.(önce yedek alın)

  2. s.a üstad senden 1ricam olcak yardımcı olabilirsen iyi olur volcano box aldım ama kurulumunu yapamadım uzaktan destekle bana yardımcı olabilirmisin

  3. gerçekten çok teşekkür ederim ama tek bir sorun var telefon com 15 te görünüyor ama bax ile telefonu okutturken com 14 te bulundu diyor 7-8 saattir uğraşıyorum çözemedim giti

    1. z3x com portu farklı smasung usb modem portu farklıdır, sizin com portla bir işiniz yok. nasıl bir hata alıyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir