Samsung E700 Galaxy E7 telefonunuza Odin gibi yardımcı programlar aracılığıyla yazılım yüklemek istediğinizde, öncelikle telefonu ‘Download Mod’a almanız gerekir. Bunun için aşağıda anlatacağımız yöntemi doğru bir şekilde uygulamalasınız.

‘Download Mode’, Samsung akıllı telefonlarında bulunur ve telefonları yazılım yüklenmesine hazırlar. Bu yazılım yüklemeler genellikle Odin programıyla yapıldığı için ‘Odin mod’ olarak da adlandırılır.

Galaxy E7 telefonunuzu Download moda alabilmek için telefonun bazı fiziksel tuşlarından yararlanarak, basit bir tuş kombinasyonu yapmalısınız. Telefonun açık ya da kapalı olması önemli değil. Ana ekran tuşu, ses kısma tuşu ile açma-kapama(kilit) tuşlarına birlikte basarak kısa bir süre bekleyin.

Yapılması Gereken Tuş Kombinasyonu: Ana Ekran Tuşu + Ses Kısma Tuşu + Kilit Tuşu
samsung-e700-galaxy-e7-download-mode

Anlatılan yöntemi doğru uyguladığınızda, içinde ünlem işareti olan bir uyarı levhasıyla karşılaşırsınız. Bu ekran Download moda geçiş için teyit amacı taşır. Bu aşamada ses açma tuşuna basmak telefonu Download moda geçirecekken, ses kısma tuşuna basmak telefonu yeniden başlatacaktır.

Download moda alınmış Galaxy E7 akıllı telefonunuzu bu moddan çıkarmak için güç tuşuna basılı tutmanız yeterli olacaktır.

4 thoughts on “Samsung E700 Galaxy E7 Download Mode”
  1. merhaba ..samsung e700f cihazın efs yedeğini almak istedim ama basaramadım…sizlerde samsunglarda efs yedeği alma ile ilgili bi açıklamada bulunmamıssınız..bu konuda bilgi paylaşabilme imkanınız olurmu..benım gıbı acemı arkadaslar cok..efs yedeği nasıl alınır ,nasıl bır yol ızlenir..mesela ben E 700F CİHAZIN efs yedegını nasıl alabılırım..ınanın ufacıkta olsa bır acıklamanızı yakalayabılseydım sızı burdan rahatsız etmezdim..efs pro dıye bır program buldum onunla bıraz ugrastım ama bellı baslı modeller var..s3,s3minivb..ama benım cıhazımı gormedı yada ben beceremedım…

  2. mrb abi bu e700f ye yazılım nasıl yükleyecez dowland mod tamamda. z3x in sport unda buldum bi yazılım odinle yüklesem olurmu onu

    1. yazılım odinle yükleniyor zaten. PDA sekmesinden yüklenir, ancak bizim deneme şansımız olmadı.

      1. yapacak başka çerem yok deniyorum inşallan sorun olmaz . burdan yazarım abi bakalım olcak mı .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir