Samsung E2550 Z3X Box Imei Repair – Imei Onarımı

Imei numarası silinen veya bozulan Samsung E2550 Monte Slider telefonu Samsung Z3X Box ile onarabilirsiniz. Z3X Box bir Samsung yazılım yükleme ve onarım kutusudur. Normal kullanıcıysanız bu işlem için bir teknik servise gitmeniz gerekecek.

Bu modelin imei onarım işlemini iki yöntemle yapabilirsiniz. Tat mode ve Flash mode bu iki yöntemdir. Öncelikle TAT modunu denemenizi öneririz.

Tat modunda J750 kablosunu kullanmanız gerekir. Samsung 2G Toolsu açun. E2550 modelini seçin. Telefonu bataryasız olarak J750 kablosu ile boxa bağlayın. IMEI kutucuğuna imei numaranızı yazıp Custom butonun tıklayın. Bataryayı telefona takıp anlık olarak güç tuşuna basın. İşlem başlayacaltır.

Deactivated MSL Fail hatası alırsanız Flash modunu deneyin.

Öncelikle Settings Model sekmesine tıklayıp Use -USB ve Flash Mode seçeneğini aktifleştirin.

samsung e2550 monte slider z3x box imei repair

Bu işlemde normal USB kablosu kullanacağız.IMEI kutucuğuna şmei numaranızı yazın. Custom butonuna tıklayın. İçinde batarya olan telefonun * ve # tuşlarına basılı tutarak USB kablosunu telefona takın. Kabloyu telefona taktığınızda işlem başlayacaktır. Kısa ir süre sonra OK mesajını alacaksınız. Hata alırsanız baştan başlayın.

NOT: İletişim araçlarının imei numaralarını değiştirmek yasl değildir. Lütfen telefonun orjinal imei numaralarını kullanınız.

Author: Halil Akgül

2 thoughts on “Samsung E2550 Z3X Box Imei Repair – Imei Onarımı

    1. Cihaz anakartında bir sıkıntı olabilir. E2550 standart bir işletim sistemine sahip, kolay kolay 000’a düşmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir