Samsung E250I Z3X Box Imei Onarımı – Imei Repair

Samsung E250I telefonunuzun seri numarası yani imei numarası herhangi bi nedenden dolayı bozulduysa Z3X box yardımı ile bunu tamir etmeniz mümkün. Z3X Box bir Samsung box’ıdır. Diğer samsung boxları ile de bu işlemi yapabilirsiniz. Bizim elimizde Z3X box olduğu için onunla nasıl yapıldığını anlatacağız.

Samsung 2G Tool programını açın. Model olarak E250I modelini seçin. Z3X box com port seçimini yapın. D800 kablosunu box kutusuna bağlayın. (bilgisayara bağlamıyorsunuz) Telefonun bataryasını çıkarın ve telefonu kabloya bağlayın. IMEI kutucuğuna telefonun orjinal seri numarasını yani imei’sini yazın. Custom butonuna basın. İşlem penceresinde Please connect phone mesajını görünce telefonun bataryasını takın. Otomatik olarak işleme başlayacaktır. Başlamazsa açma kapama tuşuna 3 saniye basılı tutun. Bu da işe yaramazsa lütfen bataryayı çıkarıp tekrar takın. İşlem bittiğinde telefonunuzun orjinal seri numarası telefona yazılacaktır.e250iİşlem sonrası bataryayı çıkarıp takın ve telefonu yeniden başlatıp kontrol edin.

Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca iletişim araçlarının seri (imei) numaralarını değiştirmek suçtur. Lütfen işlem yaparken telefonun orjinal seri numarasını kullanın.

H K N K R

Author: Halil Akgül

2 thoughts on “Samsung E250I Z3X Box Imei Onarımı – Imei Repair

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir