Z3X Box ile Samsung E2330B modelinin kilit kodunu ve sim kilidini açabilirsiniz. Z3X box bir Samsungonarım kutusudur. Piyasada başka boxlar da mevcut ancak bizim elimizde Z3X box olduğundan bu işlemi onunla nasıl yaptığımızı anlatacağız.

İşlem sırasında telefonunuzun kapanmaması için lütfen şarjı yeterli seviyede olan bir batarya kullanın.

J750 veya E210 combo kablosunun sadece uart kısmını boxa bağlayın. Telefon açık, çalışıyor şekilde kabloyu takın.

Samsung 2G Tool programını açın. E2330 modelini seçin. Com portunuzu ayarlayın.

samsung e2330b z3x box unlock

Programın Repair bölümünde yer alan User Code buotnuna tıklayın. Program, telefondaki güvenlik kodlarını okuyup Log kısmına aktaracaktır. Yukarıdaki resime bakarsanız User Code yazan kısmında 1907 yazıyor. Yani bizim kilit kodumuz 1907 imiş.  Kodu girerek telefonu açabilirsiniz. Telefonu açtıktan sonra sıfırlamak isterseniz *2767*3855# kodunu girip işlem yapabilirsiniz.

9 thoughts on “Samsung E2330B Z3X Box Unlock User Code – Kilit Kırma”
  1. A.s muhtemelen olur ama daha önce onunla çalışma fırsatımız olmadı maalesef. Bu yüzden bilgimiz yok.

  1. sm-b312e modeli elimize geömedi ancak z3xte modeli seçip repiar butonu ile işlem yapın, modelde help butonu aktif değil dolayısıyla internetten araştıracaksın daha önce yapan var mı diye ya da deneme yanılma yoluyla uğraşacaksın.

   1. deniyorum olmuyor n yapmam lazım cihaz açık mı olmalı kapalı mı tuşa basmalımıyım kabloyu takarken ve usb kablo mu uart kablomu kullanayım

      1. Kolay gelsin editör b312e modeline z3xden imei repiar yaptım cihaz kapalıyken orta tuşa basarak usb kabloyu taktım imei yazdı ama şebeke yok sizce neden

       1. b312e modeli ile işlem yapmadık hiç, net bir şey söyleyemem. bulabilirseniz yazılımını yeniden yükleyip tekrar deneyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir