Samsung E2121B Z3X Box Unlock – Kilit Kırma

Samsung E2121B model telefonlarınızda kilit kodunuzu unuttuysanız veya sim kilit var ise bir samsung box olan z3x box yardımı ile kilit kodunu kırabilir, sim kilidini iptal edebilirsiniz. İsterseniz bu yöntemle telefonunda yer alan telefon şifrelerini de sıfırlayabilirsiniz. Bilgisayarınızda KİES yüklü olması gerekmektedir. Yani bilgisayarınızda samsung sürücülerinin daha önce yüklenmiş olması gerektiğini unutmayınız.

Bu işlemler için öncelikle z3x box samsung tools ( eski telefonlar için ) açın. SE2121B modeli seçin, J750 kablosunu box a takın.

Telefonunuzu kapalı konuma getirin. Bataryayı çıkartın. Şimdi Direct Unlock seçeneğine tıklayın ve 1-2 içinde j750 kablosunu telefona takın. bir süre sonra telefonu görüp (phone detected dicek ekranda) işleme devam edecek size telefondaki tüm kodlar sıfırlanacaktır. ( resimdeki gibi. )

 

e2121b-kilit

Eğer bu aşamadan sonra sizden herhangi bir şifre isterse, default samsung şifresi olan 8 tane 0 ( 00000000 ) yeni kodunuz olmuş olacaktır. Fakat size sadece şifreleri değiştirmek istediğiniz de ya da yeni kilit kodu koymak istediğinizde bunu isteyecektir.

Eğer işlem başarısız olursa settings model kısmından flaş mode seçeneği ile deneyebilirsiniz. ben tat mode ile başarısız oldum. diğeri başarılı oldu.

NOT: İletişim araçlarının imei numaralarını değiştirmek suçtur. Lütfen telefonunuzun orjinal imei numaralarını kullanınız.

HAKAN KARA

Author: Halil Akgül

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir