Samsung E1270 modeline boxa ihtiyaç duymadan Research Download ile yazılım yükleyebilirsiniz. Genelde Dil paketi yüklemek için kullanılan bu programın kullanmak çok basittir.

Sizin telefonunuzda da Türkçe dil paketi yoksa aşağıda anlatacağımız yüklemeyi yaparak telefonunuza Türkçe dilini yükleyebilirsiniz. Bu işlem sadece Türkçe dil oaketi için değildir. İstediğiniz dilin .pac dosyasını temin ederek aynı şekilde yükleme yapabilirsiniz.

Yükleme işlemi aynı zamanda telefonu formatlayacak ve telefon kilitlerini de kaldıracaktır.

Dolu bir batarya ile işlem yapacağınızdan emin olun. USB kablosuna ihtiyacınız olacak.  USB kablosunu hazır bulundurun.

Sürücüler ile sorun yaşarsanız buradan imei programını indirin. İndireceğiniz klasörde sürücüler olacaktır. Sürücüleri yükleyip tekrar deneyin. Hala sürücülerle ilgili sorun yaşıyorsanız buradan Samsung Driver Pack dosyasını indrip hepsini kurun ve bilgisiyarınızı yeniden başlatın.

Aşağıdaki dosyayı indirip wirar veya winzip ile bir klasöre çıkarın.

1: Samsung E1270 Downloader

2: E1270BOMH2_DTMMH1 (pac)

Telefonunuzu kapalı konumuna getirin. Bataryası içinde olsun. USB kablosunu bilgisaya takına ama telefona takılan ucu boşta kalsın. Telefonu bağlamayın.

ResearchDownload programını çalıştırın.

samsung e1270 türkçe yazılım yükleme 1

Programın en sol üstündeki çark butonuna tıklayıp açılan pencereden indirmiş olduğunuz e1270_ceplikcom.pac dosyasını seçin. Yukarıdaki resimde 2 ile işaretlenmiş Play(Başlat) butonuna tıklayın.

Telefonu OK tuşuna basılı tutarak USB kablosuna bağlayın. Yükleme işlemi başlayacaktır. Sürücülerle sorun yaşarsanız baştan başlayın.

samsung e1270 türkçe yazılım yükleme 2

Yükleme işlemi bittiğinde Passed yazısını göreceksiniz. Passed yazısını gördüğünüzde telefonun usb bağlantısını kesebilirsiniz. Telefonun bataryasını çıkarıp geri takın ve telefonu açın. Programı Stop butonuna tıklayıp kapatabilirsiniz. İşlem tamamdır.

14 thoughts on “Samsung E1270 Türkçe Yazılım Yükleme”
  1. mrblar samsung g3812 yazılımı için sizden yardım alabilirmiyiz acaba internetten aradımda olmayan yerlere yönlendirip başka sayfalar açılıyor

    1. imei numarasının kayıtlı olup olmadığını kontrol edin lütfen, kayıtlı olmasına rağmen şebeke alamıyorsanız farklı bir kartla deneyin, telefonu *2767*3855# kodu ile sıfırlayıp yeniden yaızlım yüklemeyi deneyebilirsiniz.

  2. bende de bu telefondan var tr dil yüklü. fakat sizin verdiğiniz tr flash dosyasında mesaj yazarken t9 yok. bende olan telefonda mesajda t9 çalışıyor.acaba bu telefondaki flash dosayını nasıl yedekleyebilirim.

    1. Flash yedeği alabileceğiniz programlar mutlaka vardır ama uzun süredir buna pek ihtiyaç olmadığı için herhangi bir denememiz yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir