Samsung E1205Y Z3X Box Kilit Kodu Kaldırma – Sim Kilit Kaldırma – Unlock


DİKKAT: Sitemizde anlatılan işlemlerin büyük çoğunluğu tarafımızca denenmiş olmasına rağmen %100 doğruluğunu garanti edemeyiz! Buna rağmen yapılan yanlış yüklemeler veya işlemler cihazınıza ciddi yazılımsal zararlar verebilir! Anlatılan işlemi yapıp, yapmamak sizin kararınıza bırakılmıştır. Ne yaptığınızdan emin değilseniz, lütfen konuya hakim birine danışın!

Kilit kodunuzu unutulmuş veya sim kilidi bulunan Samsung E1205Y model telefonlar için bir Samsung boxı olan Z3X Box yardımı ile kilit kodunu kırabilir, sim kilidini iptal edebilirsiniz. Bilgisayarınızda KIES yüklü olmalı. Bu, bilgisayarınıza Samsung sürücülerinin yüklenmesini sağlar. Öncelikle Z3X box’ın Samsung Tools programını açın. (Biz Samsung Tool v20.5 ile aşağıdaki işlemleri yaptık!)

Listede E1205Y modeli seçin ve kablosunu bilgisayarınıza bağlayın. Şarj alıyor diyecek büyük ihtimal ki o şekilde bırakabilirsiniz, sorun yok. Öncelikle Unlock yani kilit aç seçeneğine basın ve sonra da Oku seçeneğine tıklayın.

İşlem devam edecek ve telefondaki tüm kodlar sıfırlanacaktır. ( Fotoğraftaki gibi. )e1205yProgram telefonu görecek ve yaklaşık olarak 3 dk içerisinde tüm şifreleri, kodları sıfırlayacak. Eğer bu aşamadan sonra sizden herhangi bir şifre isterse, bu şifre ekranda donma kodu olarak yazan koddur, onu kullanın. Tüm şifreler iptal edilmiş olacak ve 8 tane(sıfır) şeklinde güncellenecektir.

HAKAN KARA

9 Yorum

 1. armağan altun dedi ki:

  z3x box samsung 1205y yok

 2. metin bilgin dedi ki:

  selamun aleyküm abim ben zx3 kullanmaya yeni başladım dediğinizin aynısını yapıyorum galiba bir yerde hata yapıyorum çünkü telefonu görüyor seçiyorum (e1205y) cihazını portunu seçiyorum herşey talimatına uygun ilerliyor.işlem bitti dediğinde cihaza bakıyorum işlem yapılmamış gözüküyor yani sim kiliti kırmıyor yada imei onarımı yapmıyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

 3. GÖZDE dedi ki:

  SELAM Z3X BOX AMI TAKIYORUZ USB YOKSA BİLGİSAYARAMI

  • Tayfun Sağır dedi ki:

   Aslında ikisine de. Zira box, bilgisayarla telefon arasındaki bir bağlantı zaten.

 4. mehmet dedi ki:

  sim kiliti için dediginiz uyguladım zx3 prodan yaptım cihaz hiç acılmıyor ne gibi bir işlem yababiliriz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir