Samsung S5270, bir diğer adı ile Chat 527 telefonunuzu herhangi bir nedenden dolayı formatlamak sıfırlamak isterseniz bunu Samsung Chat 527 format kodu ile gerçekleştirebilirsiniz.

Telefonu formatlamaya başlamadan önce lütfen bilgilerinizin yedeğini alın ve batarya şarj seviyesinin %50‘nin üzerinde olmasını sağlayın. İsterseniz sim ve hafıza kartlarınızı telefondan çıkarabilirsiniz.

Telefonumuzu açıp  ana ekranda iken *2767*3855# kodunu giriyoruz. Bu kodu girince telefon kendini kapatıp yeniden açacaktır. Telefonunuzdaki bilgilerin – dosyaların boyutuna göre formatlama işlemi 1 dakikaya kadar uzayabilir lütfen bu esnada telefonun bataryasını yerinden çıkarmaya çalışmayın.

Telefon açıldıktan sonra kendinize göre kişiselleştirmeye başlayabilirsiniz.

Not: Henüz tuş kombinasyonu ile bir formatlama yöntemi bilinmemektedir. Eğer telefonunuzun kilit kodunu unuttuysanız lütfen bir teknik servise başvurun.

6 thoughts on “Samsung Chat 527 S5270 Format Atma”
    1. format kodu işe yaramıyorsa telefona yazılım yüklenemsi gerekecek ancak bizim bu modele yazılım yükleme şansımız olmadı. bir teknik servise danışmanız iyi olacaktır. box yardımıyla şifresi kolayca kırılabilir.

    1. yukarıda anlatılan işlem işe yaramıyorsa bir teknik servise danışmanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir