Samsung Champ C3303 telefonunuza ağırlaşma problemi veya başka bir programsal sorundan dolayı format atmak isterseniz bunu samsung format atma kodu ile yapabilirsiniz. Format işlemi telefondaki bütün verileri sileceğinden önce ihtiyacınız olan bilgilerin yedeğini alın. İsterseniz sim ve hafıza kartlarınızı telefondan çıkarın. ayrıca telefonun yeteri kadar şarjı olduğundan emin olun. Formatlama işlemi esnasında şarjınız biterse telefonunuz ciddi zararlar görebilir.

Telefon açıkken tuş ekranını açın ve *2767*3855# kodunu tuşlayın. Telefon kendini kapatıp yeniden açacaktır. Telefon açıldığında formatlanmış olarak açılacaktır. Telefonu kendinize göre kişiselleştirmeye başlayabilirsiniz.

10 thoughts on “Samsung Champ C3303 Format Atma”
  1. oyun nasıl atılır benimki samsung gt c3303i nasıl atılır rıca etsem atarmısınız bide internete giriyorum istek hatası diyo nolur yardımcı olun

  2. format işlemini yarım kesdiğimden telefonuma bişey oldu açma tuşuna tıklıyorum lakin açılmyıor sadece giriş ekranı gelip gidiyor ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim

    1. Yazilim yuklemesi yapilmasi gerekiyor. Suan elimizde ayni modelden olmadigi icin yazilim yukleme konusunda detayli bilgi veremiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir