Samsung Champ C3303 Format Atma


DİKKAT: Sitemizde anlatılan işlemlerin büyük çoğunluğu tarafımızca denenmiş olmasına rağmen %100 doğruluğunu garanti edemeyiz! Buna rağmen yapılan yanlış yüklemeler veya işlemler cihazınıza ciddi yazılımsal zararlar verebilir! Anlatılan işlemi yapıp, yapmamak sizin kararınıza bırakılmıştır. Ne yaptığınızdan emin değilseniz, lütfen konuya hakim birine danışın!

Samsung Champ C3303 telefonunuza ağırlaşma problemi veya başka bir programsal sorundan dolayı format atmak isterseniz bunu samsung format atma kodu ile yapabilirsiniz. Format işlemi telefondaki bütün verileri sileceğinden önce ihtiyacınız olan bilgilerin yedeğini alın. İsterseniz sim ve hafıza kartlarınızı telefondan çıkarın. ayrıca telefonun yeteri kadar şarjı olduğundan emin olun. Formatlama işlemi esnasında şarjınız biterse telefonunuz ciddi zararlar görebilir.

Telefon açıkken tuş ekranını açın ve *2767*3855# kodunu tuşlayın. Telefon kendini kapatıp yeniden açacaktır. Telefon açıldığında formatlanmış olarak açılacaktır. Telefonu kendinize göre kişiselleştirmeye başlayabilirsiniz.

6 Yorum

 1. nur dedi ki:

  arkadaşlar aynı cihaz bende de var format atmama rağmen bluetooth hala açılmıyor

 2. eren dedi ki:

  şarjda iken birşey olurmu

 3. bahar dedi ki:

  format işlemini yarım kesdiğimden telefonuma bişey oldu açma tuşuna tıklıyorum lakin açılmyıor sadece giriş ekranı gelip gidiyor ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim

  • editor dedi ki:

   Yazilim yuklemesi yapilmasi gerekiyor. Suan elimizde ayni modelden olmadigi icin yazilim yukleme konusunda detayli bilgi veremiyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir