Yazılımsal sorunları olan veya Türkçe dil desteği olmayan B313E modeline aşağıda vereceğimiz yazılımı yükleyerek hem sorunlardan kurtulabilirsiniz hem de Türkçe dilini yükleyebilirsiniz.

Yeniden yazılım yüklemesi telefondaki tüm kişisel bilgi ve verilerinizi silecektir. Eğer IMEI onarımı yapılmış bir telefona sahipseniz yüklemes sonrasında şebeke alamayabilirsiniz. Bu durumda yeniden IMEI onarımı yapmanız gerekebilir. Dolu bir batarya ile işlem yapacağınızdan emin olun. USB kablosuna ihtiyacınız olacak.  USB kablosunu hazır bulundurun.

Sürücüler ile sorun yaşarsanız buradan imei programını indirin. İndireceğiniz klasörde sürücüler olacaktır. Sürücüleri yükleyip tekrar deneyin. Hala sürücülerle ilgili sorun yaşıyorsanız buradan Samsung Driver Pack dosyasını indrip hepsini kurun ve bilgisiyarınızı yeniden başlatın.

Aşağıdaki dosyayı indirip wirar veya winzip ile bir klasöre çıkarın.

1: Samsung B313E Flash & Flasher

UpgradeDownload programını çalıştırın. USB kablosunu bilgisayara ve bataryasız telefona takın.

b313 flash 1

En soldaki çark ikonuna tıklayıp yükleme yapmak istediğiniz dil paketini seçin. İki adet yazılım dosyası mevcut. Birinde sorun yaşarsanız diğerini denersiniz.

b313e flash 2

İşlemi başlatmak için Play(Oynat) > butonuna tıklayın.

b313e flash

Başlat butonuna tıkladıktan sonra telefonun OK tuşuna basılı tutarak telefonun bataryasını takın. Sürücü yüklendiğinde yükleme işlemi başlayacaktır. Yükeme bittiğinde Passed yazısını göreceksiniz. Telefon bağlantısını kesin ve telefonu açın.

6 thoughts on “Samsung B313E Yazılım Yükleme”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir