PolyPad i7 Pro Tabletlere Nasıl Reset Atılır?

Tablet bilgisayarların bataryası kullanıcı tarafından çıkarılamaz. Bu yüzden donma, takılı kalma, tabletten yanıt/tepki alamama gibi durumlarda resetleme(yeniden başlatma) işlemi uygulanmalıdır.

PolyPad i7 Pro için de durum değişmiyor, ilgili sorunla karşılaşıldığından tabletin resetlenmesi gerekir.

Yapılacak işlem kullanıcı verilerine herhangi bir zarar vermez. Sadece tepkisiz olan cihazın kendine gelmesini sağlar. Bazı mobil cihazlarda resetleme sonrası cihaz kendini başlatırken, bazılarında cihazı kapatmaya zorlarsınız ve tableti kullanıcının kendisi açmak zorundadır. PolyPad i7 Pro modelinde de durum bu şekilde. Anlatacağımız işlemle tablet kapanacak ve sonra güç tuşuyla yeniden açılabilecek.

PolyPad i7 Pro tablet bilgisayarınızı kapatmaya zorlamak için güç(kilit) düğmesine yaklaşık 10 saniye süreyle basılı tutmalısınız.

polypad-i7-pro-reset-atma-Cihazın tamamen kapandığından emin olduktan sonra yeniden açmayı deneyebilirsiniz. Eğer uygulamayı yapmanıza rağmen tabletten hâlâ yanıt alamıyorsanız, dokunmatik lensin bozulması gibi donanımsal sorunlardan şüphelenmelisiniz. Teşhis koyamıyorsanız lütfen bir teknik servise danışın.

Author: Tayfun Sağır

2 thoughts on “PolyPad i7 Pro Tabletlere Nasıl Reset Atılır?

 1. PolyPad i7 Yazılım Yükleme Güncelleme
  Merhaba PolyPad kullanıcıları,
  i7 yazılımı yükleyebilmeniz için öncelikle
  http://j.mp/1q7LZMY adresinden Firmware dosyasını bilgisayarımıza indirip oluşturdugumuz bir klasörün içine çıkar diyoruz.
  Klasör içerisindeki IntelAndroidDrvSetup1.4.3.exe uygulamasını çalıştırarak bilgisiayarımıza cihaz sürücülerini yüklüyoruz.
  Cihazımızı Power + Ses kısma düğmesine basarak açtıktan sonra bilgisayarımıza bağlıyoruz.
  Klasör içerisindeki update.bat dosyasını çift tıklayarak açıyoruz. Yüklenme işlemi otomatik olarak ilerleyecek ve tamamlanacaktır.
  İyi eğlenceler.

  Not: Alıntıdır … Ben 4 tane polpad i7 tablette denedim hepsinde çalıştı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir