PolyPad i7 Pro tablet bilgisayarınızda da tıpkı diğer bir çok güncel mobil cihazda olduğu gibi, ekranda bulunan görüntüyü aynen kaydedebilir, galeriye eklenmesini sağlayabilir ve düzenleme ya da paylaşım gibi amaçlarla kullanabilirsiniz. Bunun için tabletin sunduğu dahili özellikleri kullanmanız yeterli olacak.

İsterseniz ekran görüntüsünün yanı sıra ekran videosu da kaydedebilir, tablet ekranında yaptığınız işlemlerin kaydını tutabilirsiniz.

PolyPad i7 Pro tablet bilgisayarlarında ekran görüntüsü alabilmek için 2 farklı yol bulunur. Bunlardan ilki klasik Android tuş kombinasyonuyken, diğeri tablet ekranına sabitlenmiş kısayolu kullanmak şeklindedir.

Kullanabileceğiniz ilk yol için tabletin ses kısma ve güç(kilit) tuşlarına birlikte basıp, kısa bir süre bekledikten sonra bırakmalısınız.

Diğer yöntem için ise tabletin kapasitif sanal tuşlarından, ‘Son Uygulamalar’ butonun hemen sağ tarafındakine bir kez dokunmanız yeterli olacaktır.

polypad-i7-pro-ekran-goruntusu-almaEkran videosu çekme için ise Android uygulama marketi olan Play Store’a girip, ‘Screen Recorder‘ şeklinde aratma yapmalı ve karşınıza çıkan uygulamaları denemelisiniz. Sizin için en kullanışlı olanını bulup, ekrandaki işlemlerinizi kaydedebilmeniz mümkün.

Yakaladığınız görüntüleri tabletin galerisinde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir