Twitter’ın canlı yayın uygulaması Pericsope Android için de yayınlandı. Bir süre önce iPhone kullanıcıları için iOS platformunda kullanıma sunulan Periscope uygulaması, Android platformu için de yayınlandı.

Twitter sistemine entegre ettiği uygulamaları geliştirmeye devam ediyor. iOS platformunda yayınladığından bu yana fenomen haline gelen ve Twitter üzerinden canlı yayına imkan tanıyan Periscope, artık Android işletim sistemi kullanan akıllı telefona sahip kullanıcılar tarafından da kullanılabilecek.

Android tabanlı akıllı telefon ve tablet kullanıcıları uzun zamandır Periscope’un yayınlanmasını bekliyordu. Bu süre zarfından bir çok alternatif uygulama yayınlanmış ancak kullanıcıların beklentisini karşılamamıştı. Bu yüzden Twitter, Periscope yüzünden bir süredir eleştiri yağmuruna tutuluyordu.

Uygulama cihazlarda büyük bir yer de kaplamıyor, 8.63 mb gibi küçük bir boyuta sahip.

Yakın zamanda Layout’un da Android’e gelmesiyle birlikte Twitter kullanıcıların en büyük 2 beklentisi gerçekleşmiş oldu. Periscope’u indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Periscope İndir

2 thoughts on “Periscope Artık Android’de!”
  1. Gm discovery telefonuma periscobe indirmek istedigimde”surumunuz uyumlu degil” yaziyor. Telefonum son surume guncellenmis durumda.

    1. Bildiğimiz kadarıyla Periscop şu an sadece Android 5 versiyonuna yüklenebiliyor. Sizin telefonunuz için bu versiyon güncellemesi yayınlanmış değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir