Oyun İncelemesi; Büyük Küçük

Bu makalemizde sizlere, zeka geliştirici ve özellikle çocuklara çok önemli katkıda bulunacak, sevecekleri bir oyundan bahsedeceğiz; Büyük Küçük!

Büyük KüçükAndroid işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz, her yaştan oyun severe hitap eden eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Zihinsel zekânızı test etmek için geliştirilen oyunu genç, yaşlı ve çocuk ayırt etmeden her yaştan ve her seviyeden oyun sever oynayabilir. Yüksek derecede dikkat gerektiren oyunda tek yapmanız gereken, ekranda yer alan sayıyı aklınızda tutmak ve daha sonra gelecek olan sayının ilk sayıdan büyük mü yoksa küçük mü olduğunu işaretlemek.

Ekrana dokunduğunuzda zaman başlıyor. Zaman dolmadan kararınızı vermeli ve doğru olan seçeneğe dokunmalısınız. Tüm bulmaca oyunlarında olduğu gibi Büyük Küçük oyununda da ilk bölümler alıştırma niteliğinde. Bölümler ilerledikçe sayı basamaklarında da artış oluyor ve doğru orantılı olarak zorluk seviyesi de artıyor.

Oyun sonunda en yüksek skorunu görebilir ve dilerseniz Google Play Games üyeliğiniz ile giriş yapıp, en yüksek skorunuzu oyunu oynayan herkes ile paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda Google Play Games servislerinde kazanılması gereken başarıları açmaya çalışarak oyunda farklı heyecanlar yakalayabilirsiniz.

Zekânızı ve hafızanızı test edebileceğiniz Büyük Küçük bulmaca oyununu mutlaka denemelisiniz.

Oyunda olmasını istediğiniz ya da hatalı gördüğünüz her şeyi, oyunun yayınlandığı Google Play sayfasından geliştirici ile iletişim kurarak ya da yorum yaparak paylaşabilirsiniz. İyi Eğlenceler!

OYUNU İNDİRMEK VE OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN

Author: Halil Akgül

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir