Onyo Powerpad Duo Tablete Format Atma – Yazılım Yükleme

Onyo Powerpad Duo tablet bilgisayarınızda yazılımsal olduğunu düşündüğünüz sorunlar yaşadığınızda veya ekran kilit desenin-güvenlik kodunu unutma-bloke etme gibi nedenlerle tableti açamadığınızda, tabletinizi formatlamanız gerekir. Onyo tabletler diğer markalardan bu noktada ayrılır. Çünkü tablete tuşlarla format atabilmeniz mümkün değil, bunun yerine yazılım yüklemesi yapılabiliyor! Yazılım yükleme-güncelleme işlemi de format atmayla aynı görevi görüyor ve oldukça kısa sürüyor.

Eğer sadece uygulama ya da işletim sistemi hatası alıyorsanız, tablet çok yavaşlamışsa, donma-kasılma yapıyorsa ama tüm bunlara rağmen menüye erişebiliyorsanız, o zaman Ayarlar> Yedekle ve sıfırla> Fabrika verilerine sıfırla> Tableti sıfırla> Her şeyi sil yörüngesini izleyip, onay vererek cihazı formatlayabilirsiniz. Mobil işletim sistemi kullanan cihazlarda fabrika ayarlarına döndürme işlemi format atma anlamına gelir.

Ancak menüye erişemiyorsanız, ekran kilit deseni-güvenlik kodu unutulduysa-bloke edildiyse o zaman yazılım yüklemek zorundasınız. Bunu için ise bir kaç araç kullanmanız gerekecek.

Öncelikle tablet modelinize uygun yazılımı bulmalısınız. Bunun için Onyo’nun resmi web sitesini kullanabilirsiniz.

Ayrıca iletişim bölümündeki destek@onyo.com.tr mail adresine tabletinizin seri numarasını göndererek, teknik servisin size uygun yazılımı iletmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde yapılması daha iyi olacaktır. Zira en güncel yazılım siteye yüklenmemiş olabiliyor.

Şimdi başlayabiliriz…

UYARI: Öncelikle tableti iyice şarj edin ve en az %50 seviyesine gelmesini sağlayın.

NOT: Aşağıda anlatacağımız yöntem Onyo Powerpad Duo modeli için olsa da tüm ONYO marka tabletler için geçerlidir! Bu yüzden tabletinize uygun yazılımı bulduktan sonra adımları kendinize uyarlayarak işlem yapabilirsiniz.

Onyo Powerpad Duo Yazılım Dosyası

PhoenixSuit Programı Dosyası


İndirdiğiniz dosyaları rar’dan çıkarın ve PhoenixSuit programını kurun.

Daha sonra programı çalıştırın ve tabletin şarj seviyesinden emin olarak bekleyin.

Programın üst bölümündeki ‘Firmware‘ bölümüne tıklayın ve alt taraftan indirdiğiniz yazılım dosyasını seçin.


onyo-tablet-format-atma

Daha sonra sadece ses kısma tuşuna basılı tutarak, tableti veri kablosuyla bilgisayara bağlayın ve sürücülerin yüklenmesini bekleyin.

En son ise açma-kapama(kilit) tuşuna bir kaç kez ard arda basın! Bu hareket yazılımın otomatik olarak tablete işlenmesini sağlar ki bu esnada yukarıdaki ekranı görürsünüz.

Eğer yükleme işlemi başlamazsa, dosya seçtiğiniz bölümde beliren ‘upgrade’ sekmesine tıklayarak işlemin başlamasını bekleyin.

Hiç bir şekilde sonuca ulaşamazsanız markanın destek bölümüyle irtibata geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Author: Tayfun Sağır

136 thoughts on “Onyo Powerpad Duo Tablete Format Atma – Yazılım Yükleme

 1. tabletin açma tuşuna basıyorum ekran geliyor android yazıp kalıyor burda haliyle ekran açılmadığı için debug mod a da alamıyorum ve format atıp image ı yazamıyorum yeni sürümünü. hal böyle olunca ne yapacağım acil yardım lütfen. onyo power pad duo

  1. Yukarıda anlatılanlar sizin sorununuzun çözülebilmesi zaten. Anlatılanları harfiyen uygularsanız telefonu tekrardan kurup, kullanabilirsiniz.

  1. Sadece tabletpc yazmıyor olmalı ve tivitili kapağın da herhangi bir önemi yok! :) Marka model bilgisine bir şekilde ulaşmalısın.

    1. Genelde tabletin arkasında yazar. Menüye ulaşabiliyorsan da Ayarlar> Tablet hakkında yörüngesini izleyip öğrenebilirsin.

 2. selam ustalarım phoneıx suıt programını ındırdım ama drıver hatası alıyorum bı turlu bulamadım hıcbıyerde drıverını usb device(vid_1f3a_pid_efe8 ne yaptıysam gıtmıyor yardımcı olurmusunuz

  1. merhaba, sürücüler Phoenix Suit ile beraber kurulur, Kurulum esnasında sürücü uyarıları ekrana gelir ve kurulum için izterler, siz “Yine de Yükle” seçeneğini seçmelisiniz. Eğer size kurulum esnasında uyarı gelmiyorsa bilgisayarınızı güncelleştirip tekrar deneyin. Sürücüler yüklenmesine rağmen sorun yaşıyorsanız bilgisayarınızı yeniden başlatıp deneyin veya windows 7 yüklü bir bilgisayarda deneyin. Buna rağmen hata almaya devam ediyorsanız tabletin soketinde kısa devre oluşmuş olabilir.

 3. onyo powerpadduo tablette işlemi yaptım gayet başarılı oldu lakin tek sıkıntı dokunmatik ters çalışıyor bunun için bir çözüm varmıdır??

   1. Kardeşim dediğin işlemleri yaptım fakat kapanıyor açılmıyor veya açıldığında araba oyunu yüklemdiğinde sağ sola yönlendiremiyorum.Bazaende tablet açılırken powerpad duo yazısı yanıp sönüyor fakat açılmıyor.ne yapmam lazım

    1. Yukarıdaki işlemi başarıyla yapmanıza rağmen anormallikler devam ediyorsa bizce tabletten umudu kesin! Ya da garantisi devam ediyorsa yetkili servise başvurun. Özellikleri ve gücü zaten yetersiz, fazla bir beklenti içerisine girmeyin.

 4. merhaba ben Ali: kullanıcı adımı ve şifremi unuttum ne yapmam lazım yardımcı olur sananız sevinirim.

  1. Ali merhaba. Yukarıdaki yöntem tam olarak sizin sorununuza çözüm olması adına paylaşılmıştır. Uygulayın, rahatlayın.

 5. iyi de kardeşim benim tablette ses açma kapama düğmesi yok.ekran üzerinden dokunmatik ses var..sadece power tuşuyla nasıl fortmat atacam

    1. Yine de yanlış yerdesiniz, burası onyo powerpad’e ait. :) O model üzerinde çalışma imkanımız olmadı maalesef.

     1. onyo powerpad duo ya buradaki dosyası indirmeme rağmen format atamıyorum desteğinizi rica ederim.

      1. İşlem yaparken virüs programını geçici olarak devre dışı bırakın. İşlemi baştan dikkatlice tekrarlayın.

 6. onyotab 2 tabletimi yere düşürdüm ve ekranı bembeyaz oldu şarja takmayı denedik fakat durum yine an ne yapabiliriz

 7. Bende Powerpad DUO tablet var dediginiz gibi bütn işlemleri tamamladım fakat açılırken
  ekranda powerpadDUO yazısı yanıp sönüyor ama açılmıyor. EN KISA ZAMANDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNRİM.

  1. yazılımdan sonra ilk açılış biraz gecikmeli olabilir, 10 dakikayı geçerse yeniden yazılım yüklemeyi deneyin. buna rağmen açılmıyorsa cihazda farklı bir sorun vardır veya cihazınız bu yazılımı kabul etmiyor demektir.

 8. benim tabletim onyo 10.1 inc şarj alıyor aama yükselmiyor hep aynı kalıyor 0 da ama tablet açık kalıyor kapanmıyor kesinlikle 50 ve üstümü olması gerekiyor yardımcı olurmusunuz

  1. tablet şarjdayken bu işlemi yapamazsınız zaten, ayrıca yükleme esnasında tablet kapanırsa ciddi sorunlar meydana gelebilir, tableti şarj etmenin bir yolunu bulun lütfen. farklı bir şarj aleti ile tableti şarj etmeyei deneyebilirsiniz.

   1. tabletimin markası touch the techbology şuan şarj oluyor biraz sonra bakıcam yükseliyormu diye

 9. tabletim onyo tablet pc hiçbirşey yanıt vermiyor ve kapanıyor sd kartda okumuyor kamera açılmıyor ne yapabilirim

  1. yukarıda anlatıldığı gibi yazılım yükleme işlemi deneyebilirsiniz. yazılımla da düzelmezse büyük olasılkla cihazda donanımsal sorun vardır. o zaman bir teknik servise göstermeniz gerekecek.

 10. onyo tableti daha yeni aldık açtık com.android.provision.default activity hatası veriyor

  1. uygulamalardan birinde sorun vardır. hata sürekli tekrarlanıyorsa format atmanız gerekecek.

 11. Onyo 7 inc tabletime hafiza karti ile oyun yukledim simdi kapandi acmaya calisiyorum ama ilk basta robot cikiyo sonra android yazisi oylece kaliyo ne yapabilirim tesekkurler

  1. Desteklenmeyen bir yükleme olmuşsa yazılım çökmüş olabilir. Tabletin şarjını kontrol edin. Tabletinize uygun yazılımı bukup yüklemeyi denetbilirsiniz.

 12. tabletimin markası Onyo tabaletten kendi moderme baglanıyorum olmuyo ama bi başkasının modermine veya cihazına baglandıgımda baglanıyo müşteri hizmetlerini arayıp modemde bi sıkıntı olmadıgını anladık sorun tablette diye söyledi had reset atılması gerekiyomuş yardımcı lütfen olabilirmisiniz ?

  1. başka modeme bağlanıyorsa sorun tablette değil modeminizdedir. modeminizi sıfırlamanız gerekecek. veya güvenlik ayarlarını sıfırlayıp WPA2-PSK olarak ayarlamınız gerekecek.

    1. modemle ilgili bir işlem bu. 192.168.1.1 veya 192.168.2.1 veya sizin ip adresiniz neyse modeme erişip güvenlik ayarlarınızı kontrol etmeniz lazım. bilgisayar üzerinden bu ayarı yapmanızı öneririz.

 13. ben tabletimin kamersanı kulla mıyorum kamerayı açtığım zaman otomatik olarak kamera kapnıyor vr işle mi sonlandırıyor

  1. kamera zarar görmüş veya bağlantı kaplosu yerinden çıkmış olabilir. bir teknik servise gösterirseniz arıza tespiti yaparlar.

 14. onyo funnymaxx tabletimiz var malesef addroid.com işlemi durdurdu diye uyarı veriyor hiç bir işlem yaptırmıyor tekrarlıyor makaledeki işlemi yapmaya çalıstım drawer yüklmedigi için yapmıyor yardım ederseniz sevinirim teşekürler

  1. Bilgisayarınızı kapatıp açın ve baştan deneyin. Mümkünse Windows 7 yüklü bir bilgisayarda deneyin.

  1. Öncelikle başka bir şarj aleti bulup deneyin. Yine almıyorsa şarj soketi bozuk demektir. Teknik servise götürmeniz gerekecek.

 15. tabletimin internet bağlantısını kuramıyorum çünkü gmailoluşturamıyorum ne yapmam lazım

  1. gmail ile internet bağlantısının bir bağlantısı yok. gmail oluşturmadan da internete girebilirsiniz. Google Play Store’a girmek için gmail oluşturmalısınız. gmaili bilgisayardan da oluşturabilirsiniz eğer tablette açmakta zorlanıyorsanız. http:www.gmail.com

 16. s.a ben yazılımı indirdim fakat ımage diyorum programda yazılım görünmüyor

  1. indirdiğiniz dosyayı winrardan çıkarmanız gerekcek, lütfen makaleyi dikkatlice okuyun.

    1. her bilgisayarda farklı gözükebilir ikonu. img dosyasıdır o. makaleyi tekrar okuyup işlemleri sırasıyla yapmaya çalışın, hata alıyorsanız lütfen farklı bir yol araştırın veya başka bir bilgisayarda deneyin.

    2. ama phoneix ekranında tablet bağlantısı gösteriyo fakat bağlantı oluşmuyo bağlantı olmadığından da olabilir mi

     1. makalede yapmanız gereken şlemler sırasıyla belirtilmiştir. bağlantı olmazsa elbette yükleme yapamazsınız. işelmleri doğru yaptığınızdan emin olmanıza rağmen olmuyorsa lütfen ya başka bilgisayarda deneyin ya da bir teknik servise danışın.

 17. tabletimin yazılımının güncellenmesi gerekiyor ve ben gerekli yazılımı bulamadım web sitesi hata weriyor size ben seri numarasını versem bana uygun yazılımı gönderirmisiniz

    1. varsa outlook hesabınız ordan da gönderebilirsiniz. hangi e-posta hesabınız varsa ordan gönderebilirsiniz. gmail, hotmil, outlook, mynet vs. farketmez.

      1. bilemiyorum, bizim onlarla herhangi bir iletişimimiz yok. en kısa sürede cevap verirler herhalde.

 18. Onyo Power Pad Duo modeli için birçok firmware denedim çoğunda cihaz açılmadı bile açılanlarda ise dokunmatik probleni vardı. Sizin vermiş olduğunuz firmware yükleniyor dokunmatikte sorun yok kullanım esnasında android phone durduruldu şeklinde sürekli hata alıyorum ayrıca kamerada çalışmıyor. Stabil çaşışabilen bir rom yok mu

  1. Bu romu biz bir kaç kez başarılı şekilde yükledik. Cihazı formatlayıp yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz.

 19. cihaz görmedi derken yanlış anlaşılması donanım görüyor yükleniyor tablet yazılım modunda bekliyor ama PhoenixSuit de LiveSuit te harhanngibi bi tepki yok yani livesuit evet gelmiyor phoenix dede kablo takılı değil hatası veriyor..ama driver görüyor ilginç olan tarafı o

 20. EVET BİR ÇOK BİLGİSAYARDA DENENDİ BAŞKA FUNNYMAXX LARLADA DENENDİ AMA NE HİKMETSE Bİ TÜRLÜ GÖRMEDİ

 21. ONYO FUNNYMAXX LARLA İLGİLİ SORUN VAR YENİ SATTIĞIMIZ CİHAZ ANDROİD TE TAKILI KALIYORDU YAZILIM ATIYİM DEDİM . 1 SAAT IMI HARCADIM ANYOYU PC YE GÖSTEREMEDİM DEFALARCA YAZILIM ATMAMA RAĞMEN . AYRICA SIRF SİNİR OLDUĞUM İÇİN VİTRİNDEN 2 ADET DA FUNNYMAXX BATMAN MODELİ ALDIM AMA ODA NAFİLE .ZATEN ONYO TEKNİK SERVİSİ ARADIM TELİ AÇMIYORLAR . ONYO FUNNYMAXX MODELİ DENEYN PC TANITA BİLEN ARKADAŞLAR VARMIDIR.

 22. ben onyo FunnyMaxx 7″ tablet aldım ama bilgisayarım tanımıyor wi7 pro yardımcı olurmusunuz.

  1. Bilgisayarinizla ilgili bir sikinti var sanirim. Suruculerin otimatik yuklenmesi gerekir. Baska bir bilgisayarda deneyin. Bilgisayara taktiginizda hic hareket olmuyorsa sokette de problem olabilir.

 23. tabletti-açtığımda-android-yazısı-çıkıyor-ve-tableti-giremiyorum-servisi-aradım-yazılım-olması-gerekli-dedi-sizin-mail-adresi-yolamanız-lazımmış-ürünün-adı-powerpad-color-seri-numarası-gereklimi-cvp-bekliyorumsizden

 24. herşeyi yaptım fakat powerpad duo ekranında takılı kaldı yardımcı olurmusunuz cihazın modeli powerpad duo

  1. ilk açılış biraz gecikmeli olabilir. biraz bekleyin. açılmazsa baştan başlayın.

 25. merhaba onyo 10.1 tablet yazılımını indirdim dosyayı seçiyorum kabloyu takıp ses kısma tuşuna basılı tutup kapama tuşuna 5-6 kere basıyorum tam başlarken hata veriyor. doğru yazılımı indirdiğimden eminim ama biryerde hata yapıyorum sanırım yardımcı olabilirmisiniz

 26. Merhaba onyo powerpad tabletimin ekran kildini unuttum.Programı kurup tableti pc ye bagladım.uprage dediğim zaman tablet tekrar açılıyor ve ekran kilidi hala duruyor ve program there is no device to be upgraged hatası veriyor sizce problem ne olabilir.uprage dediğim an program home bölümüne tekrar dönüyor bu arada yükleme işlemine geçmiyor

  1. there is no device to be upgraged. güncellenecek cihaz yok diyor. bağlantı kuramıyorsunuz yani, işlemleri doğru ve eksiksiz yaptığınızdan emin olarak baştan başlayın.

   1. hocam herşeyi yapıyorum ancak uprage a bastığım an tablet yeniden baslıyor ve o sırada tablet kapandıgından dolayı program güncellenecek cihaz yok diyor sanırım sizce yeniden başlatmaması için ne yapabilirim ?

     1. Çok teşekür ederim hocam bilgilendirdiğiniz için çok faydalı bir makale olmuş eliniz ayağınız dert görmesin.

 27. benim tabletim onyo 8 cigabayt sarja takınca oynadım şimdi basıyorum basıyorum açılmıyo.servise gönderiyim mi yoksa yazı mı yükleyeyim.

  1. cihazda hiç hareket yoksa yazılımdan olmayabilir. yetkili servisine danışmanızı öneririz.

   1. BEN YAPTIM OLDU. USB GİRİŞİNE KABLOYU TAKMADAN SES AZALTMA TUŞUNA UZUNCA BASILI TUTUN, TAKTIKTAN SONRA SES TUŞUNA ELİNİZ BASILI İKEN VE YÜKLEYECEİNİZ PROGRAM HAZIRKEN ON/OFF AÇMA KAPAMA BUTONUNA 5*6 KEZ BASIN VE YÜKLEMEYE ÇIKAN PENCERELERE EVET DİYEREK BAŞLAYIN

 28. 20140600001309 seri numarali tabletim ekran sifresini unuttugum icin acilmiyor lutfen yardimci olurmusunuz. tabletimin modeli Funny Maxx

  1. bhsettiğiniz modele format atma şansımız olmadı henüz. yetkili servisine veya başka bir teknik servise danışabilirsiniz.

 29. max power model tabletin ekran kilidi bloke oldu açmak için yardımınızı bekliyorum ilgilenirseniz sevinirim

  1. malesef daha önce bu model elimize geçmedi bu yüzden bu tabletin formatı konusunda bilgimiz yok. biz sitemizde sadece deneyebildiğimiz işlemleri anlatıyoruz.

 30. ÖZELLİKLE BÜTÜN ANDROİDLERDE YAPMIŞ OLDUĞUNUZ İŞLEMLER GERÇEKTEN YÜZDE 100 BAŞARILI ELİNİZE SAĞLIK ALLAH RAZI OLSUN.

 31. Kardeş emeğine sağlık uğrasmıssın sağolasın.Ben de yukledim ama bu sefer de tapletde POWERPAD DU Yazısı yanıp sönüyor sebep ne olaki.

  1. modelinizin burada anlatılan modelle aynı olduğundan emin olun. büyük ihtimalle farklı model bir tabletiniz olduğu için o hatayı aldınız. resmi sitesine mail atarak seri numarasından tabletinizin modelini öğrenin.

 32. bende oğuz beye katılıyorum bende şifreyi unuttum ve şuan tablet ne açılıyor ne şarj alıyor yani pert oldu ve sadece bu şifre unutuldu diye

  1. yazılımsal da olabilie, batarya da bozulmuş olabilir. yukarıdaki işlemleri uygulayarak yazılım yükleyebilirsiniz. yazılımdan sonra da aynı sorun olursa batarya bozuk demektir.

 33. benim tabletimde ekranda kararma oldu tablet açılıyor ama göründü yok basıldığında tık seslerini duyuluyor onyo 8GB bana yardımcı olabilirmisiniz daha tabledin garantisi bitmedi yoksa kargo ile hamle ev aletlerine göndereyimmi

  1. yazılımsal bir sorun gözükmüyor, ekran zarar görmüştür, değiştirilmesi gerkecek, servisine göndermeniz iyi olacaktır.

 34. ÇOCUKLAR KARIŞTIRINCA EKRAN ŞİFRESİ KİLİTLEMİŞ ; TAM 1 HAFTADIR UGRAŞIYORUM ROM ATMAYA KESİNLİKLE BİLGİSAYAR TANIMIYOR “XP , WİN7 , WİN8 , WİN8.1 İŞLETİM SİSTEMLERİNİN HEPSİNDE DENEDİM” BİRDAHA DANDİK BİR MARKA “ONYO” ALIRSAM ALLAH BENİ NE ETSİN ……………..

  1. tabletin soketinde sorun olmuş olabilir, yetkili servisi veya başka bir teknik servise göstermenizde fayda var.

 35. Pek çok android cihaz gördüm fakat bunun gibisini ilk kez görüyorum.
  Çok android telefonunu sıfırladım. Fakat bedava olarak elime onyo tablet geçti. Ekran kilidini unuttuysanız cihazı çöpe atmaktan başka çareniz yok. Evet yok. Eğer oluyorsa muammadır. Ben çok araştırdım ve onyo tablette kilit modelini unuttuktan sonra tableti kullanan göremedim. Program verirler indir derler usb ile tableti bağla. Bilgisayar tableti görmez. Tuşlarla sıfırlamaya çalışırsın olmaz. USB sürücüsünü ararsın bulamazsın. Bilgisayarın tableti görmemesi tablettendir bilgisayardan değil. Belki ben yapamıyorum dersin götürürsün tamircilere onlar bile yapamaz. Yazdıklarım marka kötülemek değil ama hiç bir abartı yok. Ben tableti promosyonla bedavaya getirdim gerçekten bedavalık bir tabletmiş. Para veren insanlar daha mağdur. Üstelik internet sitelerinde güncel çıkardıkları tabletler haricinde destek bile vermiyorlar. Birdaha onyo’mu? Allah korusun.

  1. biz defalarca onyo tablete yazılım yükledik. işlemleri doğru yaparsanız işlem başarılı bir şekilde sonuçlanır.

   1. Ya sende bir gariplik var, yada şikayet forumlarında bas bas bağıranlarda. Al bak “Time Elapsed [303] minutes [41] seconds”

    1. Makaledki Resim İşlem esnasında alinmis bir resimdir. Tabletinizin modelini ve yazilimini tekrar kontrol edin.

      1. bizim sitemize sadece deneyip başarılı şekilde biten işlemleri yazarız. sitedeki 1500e yakın konunun hepsi denenmiştir ve eğer başarıyla sonuçlanmışsa yazmışızdır. işlemleri doğru yaptığınızdan emin olmanıza rağmen başarıyla sonuçlanmıyorsa ya bilgisayarınızda bir sıkıntı var ya da tabletinizde donanımsal bir sorun oluşmuştur.

       istanbul avcılardayız, istanbuldaysanız bekleriz. bir de biz deneyelim sizin tableti :)

          1. biraz para kazanalım sistemi tamamen değiştireceğiz. :) öneri için teşekkürler

          2. Bence sistemi değiştirmeyin yapamazsınız. Site çok sarsılır. WordPress bu site için en idealidir. Time bile kullanıyor yani :) Ama themefosrestten tema bakabilirsiniz çok ucuz temalar var profesyonel olarak bu sadece bir tavsiye :)

 36. benim tablete yükledim ama olmadı tabletim kendi kendine kapanıyo galeri gibi içinde olan uygulamalar açolmıyo malesef durdu diyo

 37. sn. editör bu güzel paylaşımın için teşekkürler. Ayrıca anlatımında gayet açık ve net. Denedim bir seferde oldu teşekkürler..Emeği geçen arkadaşlarada teşşekürler başarılar ..

  1. Burdaki yazilim orjinaldir zaten. Kendi resmi sitesinden alintidir. Biz denedik sıkıntı yok.

   1. peki editör bey ilk başta onyo tablet çok kasıyordu buradaki phoenix ile değilde kendi sitesinde ki program ile yükledim ondan bir sorun olurmu daha sonra kendi sitesinde ki diğer benzer dosyaları indirdim ama yine bazı yerlerde durdur hatası alıyorum sizce ne olabilir. acaba saygılar kardeşim

    1. Yukleme programi degil yazilim dosyasi onemlidir. Dogru yazilim dosyasını yuklediginizden emin olun.

     1. Kardeşim ilginden dolayı çok teşekkür ederim. Birincisi kapağında yani kutunun üzerinde onyo powerpad duo bir de solunda büyük bir harfle 7 yazıyor ama araştırdım . kendi resmi sitesinde yok . şaşırdım walla . 8 gb bu tablet . Tşkler şimdiden

      1. mail atın adamlara hocam. biz model tespiti için mail attık. modelleri çok karışık bu markanın. mail atın mailde tabletinizin fotoğrafını da gönderin. net model tespiti yapın ona göre yazılım yüklersiniz. destek@onyo.com.tr

 38. onyo powerpad duo tablete rom yüklemeden sonra kamera çalışmıyor durdur hatası oluyor sebep nedir acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.