iPhone 6 ve 6 Plus’ın büküldüğünü iddia eden ve yaptığı deneyi Youtube’da yayınlayan blogger, benzer bir testi Note 4 üzerinde de yaptı. İddiaya göre, Samsung’un yeni akıllı telefonu Note 4 yapılan test sonucunda büküldü.

iPhone 6 ve 6 Plus’ın eğildiğini iddia eden ve konuyla ilgili çektiği videoyu Youtube hesabından paylaşan Lewis Hilsenteger, benzer bir testi Samsun Note 3 ve Note 4 için de yaptı.

Güney Kore merkezli şirketin ürettiği Note 4, yeni iPhone’lara yapılan teste benzer bir teste tabi tutuldu ve iddialara göre, sonuç iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ta ortaya çıkan sorun ile aynı oldu.

Hilsenteger’ın yaptığı testin sonucuna göre, Note 3 tüm çabalara rağmen eğilmedi ama Note 4’ün bu ürün kadar sağlam olmadığı ve büküldüğü iddia edildi.

note-4-bukuluyor-mu

Rakibi Apple’ın yeni nesil akıllı telefonları iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ın büküldüğü iddiaları üzerine Samsung, akıllı cihazlarına güvendiğini çıklayarak rakibine taş atmıştı.

Hilsenteger’ın iPhone 6 ve 6 Plus üzerinde yaptığı test, sosyal medyada büyük yankı uyadırmış, Apple müşterilerine telefonlarının bükülmesi durumunda yeni bir cihaz vereceğini açıklamıştı.

ntvmsnbc

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir