Nokia Lumia Windows Mavi Ekran Sorunu

Mavi ekran hatasını Windows bilgisayarlarımızdan hepimiz biliyoruz. Anlaşılan o ki windows ile özdeşleşen bu hata windowsun olduğu her yerde kendini gostermeye devam edecek.

Nokianın Lumia serisi Windows Phone cep telefonlarında da nadir de olsa bu soruna rastalayacaksanız. İşletim sisteminin düzgün çalışmadığı zamanlarında ortaya çıkan bu mavi ekran hatası telefonunuzu kullanılamaz hale getirir. Bu durumu düzeltmek için telefonunuzu formatlamanız gerekecektir.

Format işlemi telefonunuzdaki tüm bilgi ve verilerinizi silecektir. Format işlemine başlamadan önce lütfen bataryanızın şarj edin. Telefonda göstergeyi göremediğiniz için telefonu en az 1 saat şarjda bırakmanızı tavsiye ederiz.

nokia lumia windows phone mavi ekran hatası

Telefonunuzu nasıl formatlayacağınız öğrenemk için buraya tıklayarak sitemizde arama yapabilir veya aşağıda yorum  bölümüne telefon modelinizi belirterek yorum yazabilirsiniz.

Author: Halil Akgül

8 thoughts on “Nokia Lumia Windows Mavi Ekran Sorunu

  1. Nokia Lumia 1320 modeli telefonu kullanıyorum mavi ekran hatası alıp duruyorum belirttiğiniz gibi format attım ama bütün verilerim silindi bu çok kötü oldu bi daha olursa yine bütün verilerim silinicek bunun için bir çözümünüz var mı?

  2. I don’t know what to do. Screen is blue and :( is on screen. I have Nokia lumia 520. Help me, please!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir