Nokia’nın ülkemiz için yeni amiral gemisi olacak Lumia 925 modelinin satışları başladı. Operatörlerin tamamında Lumia 925 için kontratlı teklifler hazırlarken operatörlerle birlikte bir çok mağazada da peşin satışlar yapılıyor. Buna göre Nokia Lumia 925‘in peşin fiyatı tüm operatörler ve mağazalarda 16 Gb model için 1,399 lirayken Vodafone tarafından sunulan 32 Gb’lık versiyon ise 1,549 lira.

Lumia 920’nin makyajlanmış hali diyebileceğimiz yeni modelde alüminyum gövde kullanılmış.  Önceki modele göre ebatları birazcık da olsa küçülen ve hafifleyen telefonun ağırlığı yaklaşık 140 gram. Teknik özellikleri hemen hemen Lumia 920’yle aynı olan model yine Windows Phone 8 işletim sistemi kullanıyor.

Çift çekirdekli 1,5 Ghz işlemci kullanan yeni modelde 1 Gb Ram kullanılmış. 4,5 inç boyutlarında AMOLED ekrana sahip Lumia 925 önceki seri gibi hafıza kartı almamasına karşın 16 ve 32 gibi dahili hafıza seçenekleri sunuyor. Ürünün siyah, beyaz ve gri olmak üzere üç farklı renk seçeneği mevcut.

Nokia Lumia 925’in tüm teknik detaylarına göz atmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Nokia-Lumia-925 en uygun fiyat

 

En dikkat çekici özelliği kasasında kullanılan malzemeler olan yeni model için tüm operatörler oldukça geniş kontrat teklifleri hazırlamışlar. Göz atmak için aşağıdaki bağlantıları tıklayabilirsiniz.

Avea’nın Kontratlı Teklifleri

Vodafone’un Kontratlı Teklifleri

Turkcell’in Konrtatlı Teklifleri 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir