Nokia Lumia 620 Arka Kapak Çıkarma ve Sim Kart Takma

Yeni bir Nokia Lumia 620 sahibi olduysanız arka kapağının nasıl açıldığı konusunda zorluk çekebilirsiniz. Zira diğer akıllı telefonlarda olduğu gibi arka kapağı çıkarmak için bir tırnak boşluğu bulunmuyor. Bu yüzden basit bir parmak hareketi yapmanız gerekecek. İsterseniz nasıl olduğuna bakalım…

Nokia Lumia 620‘nin arka kapağını çıkarmak için sağ ya da sol üst köşesine tırnağınızı takarak kamera bölümünü kendinize doğru itin. Bu şekilde arka kapak çıkacaktır.

Arka kapağı tekrar yerine oturtmak için ise önce telefonun alt tarafını kapağa yerleştirin ve sonra diğer bölümleri oturtun.

nokia-lumia-620-arka kapağı nasıl açılır

 

Nokia Lumia 620‘ye sim kart takmak için de önce arka kapağı daha sonra ise bataryayı çıkarmalısınız. Yukarıda anlattığımız gibi arka kapağı ve daha sonra bataryayı çıkarın. Sim kart girişi sol tarafta yer alan hafıza kartı yuvasının hemen altında yer alır ki zaten bataryayı çıkardığınızda sim kart girişini kendinize doğru çekebilmeniz için yerleştirilmiş “SIM” yazılı aparatı görürsünüz. Nokia Lumia 620 micro sim kullanan bir telefon. Sim kartınız uygun şekildeyse yuvaya sürerek yerleştirin ve aparatı geri sürün. İşlem tamam!

Nokia Lumia 620 sim kart girişi

 

Yukarıdaki videoda(Resmi Nokia kanalı tarafından yüklenmiştir) bizim bu makalede anlattığımız bölümleri bulabilirsiniz. İsterseniz videodan da yardım alabilirsiniz.

Author: Tayfun Sağır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.