Nokia 5310 XpressMusic Format Atma

Nokia 5310 XpressMusic telefonunuzu herhangi bir nedenden dolayı sıfırlamak – formatlamak isterseniz bunu anlatacağımız yöntemlerle yapabilirsiniz. Formatlama işlemine başlamadan önce ihtiyacınız olan bilgilerinizin yedeğini alın ve telefonunuzun batarya şar seviyesinin %50’nin üzerinde olmasını sağlayın. Formatla işlemi sonunda telefon hafızasındaki bütün bilgileriniz silinecektir.

Telefon menüsünden Menü>Ayarlar>Fabrika Ayarlarına Geri Yükle yolunu izlediğinizde karşınıza iki seçenek çıkacaktır. Yaln. ayarları geri yükle seçeneği telefonunuzu fabrika ayarlarına geri döndürür ancak herhangi bir şey silmez. Eğer sadece telefon ayarları ile ilgili bir sorununuz var ise bunu seçenği seçin. Telefon sizden güvenlik kodunuzu isteyecektir. Kodu girerek sıfırlama işlemini başlatabilirsiniz. Telefon kendini yeniden başlatacaktır. Açıldıktan sonra kendinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Diğer seçenek olan Tümünü geri yükle seçeniğini seçerseniz telefon formatlanacak ve içindeki tüm bilgiler silinecektir. Bu seçeneği seçtiğinizde de telefon sizden güvenlik kodunu isteyecektir. Lütfen güvenlik kodunuzu girip işlemi onaylayın. Telefon yeniden başlayacaktır.

Telefonu formatlamanın bir diğer yöntemi ise Nokia Suite pragramı ile güncelleme yüklemesi yapmaktır. Eğer bilgisayarınızda Nokia Suite yoksa buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Nokia Suite ile Nokia 5310 XpressMusic telefonunuzu nasıl güncelleyebileceğinizi öğrenmek için lütfen tıklayın.

Author: Halil Akgül

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir