Daha önce çeşitli markalarla Nexus serisini piyasaya süren Google, son ortaklığını LG‘yle yaptı ve ortaya Nexus 4 çıktı. Ülkemizde de uzun süredir merakla beklenen telefonun ön isparişleri Turkcell tarafından alınmaya başlandı.

Telefonu ön siparişle almaya başlayan ilk müşterilerin ürün gönderime 24 Ocak’tan itibaren başlanacak. 28 Ocak tarihine kadar ön siparişten telefona sahip olacaklara 1 aylık 1 GB internet paketi de hediye ediliyor! Ürün için belirlenen fiyat ise 1,399 lira.

Şu an sadece Turkcell Mağaza’dan ön siparişi alınan telefonun daha sonra tarifeye ek paketlerle faturalı hat kullanıcılarına sunulması da planlanıyor.

nexus

Daha önce bir teknoloji market tarafından satışa sunulan ve beklentiler üstü fiyatına rağmen kısa sürede tükenen modelin, Turkcell üzerinden ne kadar talep alacağı ise şimdiden merak konusu.

4,7 inç ekran genişliğine sahip telefon 2 GB Ram ve dört çekirdekli 1,5 GHz işlemci gibi iddialı özelliklerle geliyor. Bu donanımsal özelliklere ise Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemi eşlik ediyor. Micro sim kart kullanacak olan telefona, daha önceki modellerden tecrübe ettiğimiz klasik Google-Nexus çizgileri hem dış tasarımda hem de yazılımda tekrardan hakim durumda.

Telefonun detaylı özelliklerini incelemek isteyenler için; http://www.ceplik.com/lg-nexus-4-e960/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir