Ülkemizde de hatrı sayılır bir kitleye ulaşmış olan Çinli üretici Meizu’nun yeni modellerinden M2 Note ön siparişe açıldı. 849 liralık fiyat etiketin sahip ürünün satışı şu anda sadece resmi distribütörün internet sitesi üzerinden yapılıyor.

Özellikle MX4 modeliyle büyük kitleleri ulaşmayan başlayan Meizu’nun ürün skalası büyümeye devam ediyor. Yakın dönemde MX5 modelini tanıtan ve teknoloji çevrelerinden büyük ilgi gören marka, Note serisinin yeni üyesi M2 Note modelini ülkemizdeki kullanıcılara hızlıca getirmeyi başardı.

Daha önce tüketicilerin taleplerine yanıt vermekte zorlanan Meizu, ürünlerini daha geniş bir kitleye yaymak için satış ağını da genişletiyor. Genellikle internet üzeri satışı tercih eden Çinli teknoloji devi M2 Note modelini 2 ay olmadan ülkemize getirdi.

meizu-m2-note-turkiyede-satisa-sunuldu

Gri, mavi ve beyaz olmak üzere üç farklı renkle tüketicilere sunulan ürüne sahip olmak isteyenler herhangi bir kargo bedeli de ödemeyecek.

Meizu M2 Note modelinin tüm teknik özelliklerini, aşağıdaki bağlantıyı kullanarak sitemiz üzerinden inceleyebilir, görsellerine göz atabilirsiniz.

Meizu M2 Note

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir