LG Optimus Black P970 telefonunuzun Screencapture özelliğini kullanarak o anda telefon ekranında bulunan görüntüyü resim olarak kaydedebilir kaydettiğiniz bu resmi isterseniz arkadaşlarınızla isterseniz sosyal medyayla paylaşabilirsiniz.

Telefonun ekran görüntüsü yakalama özelliği için herhangi bir uygulama kurmanız gerekmiyor. Telefonun tuşları yardımıyla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. O an ekranda bulunan görüntüyü yakalamk için ses kısma + güç(açma-kapama) tuşlarına aynı anda basıp 1 saniye bekledikten sonra ikisini de bırakıyoruz.

Görüntünün başarı ile kaydedildiğine dair bir deklanşör sesi duyacaksınız.  Resim hafıza kartına kaydedilecektir. Telefonda hafıza kartı yoksa görüntüyü kaydetmeyebilir.

14 thoughts on “LG Optimus Black P970 Ekran Görüntüsü Alma”
  1. ben ekran görüntüsü alıyorum fakat benimki sd karta dosyayı yazamıyor ne yapmalıyım

  2. Ben ayni anda basamiyorum galiba ya.. ya da olmuyor bir kere yaptim ama artik yapamiyorum. ses kisiliyor veya ekran kilitleniyor olmuyor yani. bi püf noktasi falan yok mudur?

    1. görüntüyü kaydediyor ama ses mi duyamıyorsunuz yoksa görntüyü mü kaydedemiyorsunuz. güncellemelerle beraber tuş kombinasyonu değişmiş olabilir, elimize cihaz geçince tekrar bir deneme yaparız.

    1. Hayir islemleri dogru yaparsaniz bir tehlikesi yoktur. Root telefonda yonetici olmanizi saglar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir