LG’nin yeni amiral gemisi G5 tanıtımdan önce reklam görsellerinde boy göstermeye başladı. LG bugün resmi sosyal medya hesapları üzerinden bir Gif paylaşarak, G5’e dair en net çizgileri tüketicilerin beğenisine sundu.

Lg G5, önümüzdeki günlerde Barselona’da düzenlecek olan Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC) tanıtılacak. Zaten görsel üzerindeki saat ve tarif de bu tanıtım gününü işaret ediyor. Güney Koreli üreticinin yeni amiral gemisi 21 Şubat Pazartesi günü saat 14:00 itibariyle görücüye çıkacak.

Lg’den bir gün sonra yine Güney Koreli diğer bir büyük üretici Samsung da yeni amiral gemisi Galaxy S7’yi tanıyor olacak.

lg-g5-ilk-kez-goruntulendiYeni amiral gemiyle ilgili bugüne kadar pek çok sızıntı yapılmıştı. Ancak sızıntıların hiç biri net kaynaklar ve birinci ağızlar tarafından doğrulanmamıştı. Paylaşılan görsellerden anladığımız kadarıyla Lg tasarımda değişikliğe gidebilir. G2’den bu yana süre gelen, alışılmış hatlar değişecek gibi duruyor. Markanın yeni amiral gemisi, iPhone 6 ve Galaxy S6 tasarım hatlarını taşıyabilir. Yani genel kasa düzeni, bu modellere benzeyebilir.

Tıpkı otomotiv sektöründe yeni modellere uygulanan tasarım gizleme hamlesi, Lg’nin paylaştığı görsele de yansımış. Ürün azıcık ucundan görünüyor ama tanıtım günü herkesi ters köşe de yapabilir.

LG’nin paylaştığı Gifi 1500 x 1500 çözünürlüğünde görüntülemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

LG G5 Gif

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir