LG G4 Sprint Kurulum Aktivasyonu Nasıl Yapılır?

LG G4 Sprint, LG G4’ün yurtdışı versiyonlarından biri ve ülkemizde satışı yok. Ancak yurt dışından edinmek ve kaydını yaptırarak, burada kullanmak isteyebilirsiniz. LG G4 Sprint çalışma prensibi açısından da ülkemiz cihazlarına göre farklıdır ve kurulum aşamasında cihaz yapılandırması gerekir. Olur da ‘Telefonunuz yapılandırılıyor’ bölümünde takılı kalırsanız, bu ekranı basit bir şekilde aşabilirsiniz.

LG G4 Sprint’in kurulumu sırasında, ‘Telefonunuz yapılandırılıyor’ bölümünde sanal tuşları gizler. Dolayısıyla ne sonraki aşamaya geçmek ne de bir önceki aşamaya geri dönmek mümkün olur. Tabi sanal tuşları aktif edebilmek mümkün. Bunun için fiziksel tuşları kullanarak, basit bir tuş kombinasyonu uygulamalısınız.

Yapmanız gereken ilgili bölümdeyken telefonun ses açma ve ses kısma tuşlarına aynı anda, birlikte basıp, 1-2 saniye beklemek.

lg-g4-sprint-kurulum-aktivasyonuSonrasında alt taraftaki kapasitif sanal butonlar aktif olacak. Sonrasında normal bir şekilde kurulumu tamamlamak mümkün olacak.

Author: Tayfun Sağır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir