LG G4 Resmi Olarak Tanıtıldı!

LG’nin yeni lokomotif modeli G4 tanıtıldı. Sony’nin Xperia Z4’ü tanıtmasına az bir zaman kala LG de hamlesini yaptı ve lokomotif modelini görücüye sundu. Böylelikle Apple, Samsung ve Htc’den sonra bir büyük üretici daha en yeni modelini tanıtmış oldu.

Mobil iletişim sektörünün üreticileri yeni ürünlerini sunmaya devam ediyor. Samsung’un Galaxy S6 serisini piyasaya sunmasından kısa bir süre sonra LG de yeni modelini beğeniye sundu. Tasarım çizgilerini bir önceki modeller üzerinden sürdüren yeni modelin daha çok kamera özelliklerine vurgu yapılıyor.

G4, günümüz akıllı telefonlarının tüm güncel özelliklerine sahip. Qualcomm Snapdragon 808 işlemci, 3 Gb DDR4 Ram, Android 5.1 işletim sistemi bunların bazıları.

Yeni model G3’e göre bir takım geliştirmelerle gelirken, bazı noktalarda ciddi ilerlemeler söz konusu. Örneğin arka kamera 13 megapikselden 16 megapiksel terfi ederken, ön kamera ise 2.1 megapikselden 8 megapiksele yükseliyor.

lg-g4-tanitimi

G4 sadece 32 gb dahili hafızalı versiyonlar geliyor ki bu da LG’nin 16 Gb’lık versiyondan vazgeçtiği anlamına geliyor.

Yine G4’ün özellikle üstünde durulan detaylarından biriyse gerçek deri arka kapakaları. Yeni model bir çok farklı renk seçeneğiyle geliyor ve bu renk seçeneklerinden bazılarında gerçek deri arka kapak kullanıyor.

LG G4’ün Teknik Özelliklerini Görmek için Tıklayın

Author: Tayfun Sağır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir