LG E612 L5 Z3X Box Imei Repiar – İmei Onarımı

Z3X  Box ile LG E612 L5 modelinin seri numarasını (imei) onarabilirsiniz. Bunun için LG aktivasyonunu yapmış olmalısınız.

LG 2-3G Tool normalde telefonu rootlayabilir ancak bazen sorunlar çıkabiliyor. Aşağıda anlatacağımız işlemleri önce manuel olarak rootlamadan deneyin eğer root ile sıkıntı yaşarsanız burada anlattığımız root işlemlerini yaparak imei onarım işlemine devam edin.

İşlem esnasında telefonunuzun kapanmasını engellemek için telefonu şarj edin. Batarya şarj seviyesini %50’nin üzerinde olmasını sağlayın.

Ayarlarda Geliştirici seçenekleri menüsünde Usb hata ayıklama seçeneğini aktifleştirin. Telefonu çalışır şekilde usb kablosuyla bilgisayara bağlayın. Telefonda çıkan usb seçeneklerinden LG Yazılımı’nı seçin. Sürücülerin yüklenmesini bekleyin.

LG 2-3G Tools programını açın.

lg l5 e612 z3x box imei repiar

İlk olarak Search Phone butonu ile telefonu ve bağlandığı portu tespit ediyoruz. Telefon bulunduyda Repair butonunun üzerindeki kutucuktan IMEI seçeneğini seçin ve Repair butonuna tıklayın. açılan kutucuğa telefonun seri numarasını yazın. Kısa bir işlemden sonra teefonun imei numarası onarılacaktır.

Not: İletişim araçlarının seri numaralarını değiştirmek suçtur. Lütfen telefonun orjinal seri numarasını kullanın.

Author: Halil Akgül

2 thoughts on “LG E612 L5 Z3X Box Imei Repiar – İmei Onarımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.