iTunes İndir

iTunes, hem sahip olduğunuz hem de ileride satın alacağınız müzik ve filmlerin tadını çıkarmanın en iyi yoludur. iTunes; Mac, PC, iPad, iPhone, iPod touch ve Apple TV’de çalışır.

Yepyeni bir oynatıcı. Yeniden düzenlenen bir mağaza. iTunes’u kullanmak çok daha kolay görünür çünkü gerçekten kolaydır.

Tamamen yeniden tasarlanan bir oynatıcı. iTunes’u daha önce hiç görmemiş gibi hissedeceksiniz.

Yeni arşiv görünümü. Koleksiyonunuz artık her zamankinden daha şık ve daha akıllı.iTunes artık tam olarak isteklerinize göre basitleştirilmiş görünümleri sunma özelliğine sahip. Bir müzik albümü mü arıyorsunuz? Müzik seçimini tıklattığınızda tümünü görebilirsiniz. Aynısını filmler, TV programları, uygulamalar ve diğer tüm materyaller için yapabilirsiniz. Tarama işlemleri artık daha da kullanıcı dostu.
Artık albümleriniz oldukları yerde açılır. Böylece albümdeki tüm şarkıları görerek ‘Play’i tıklatabilir ve arşive geri dönmenize gerek kalmadan taramaya kaldınız yerden devam edebilirsiniz.
Yeni MiniPlayer. Daha az yer tutar, daha çok kontrol sağlar.
Şimdi daha da küçük olan Mini Oynatıcı’ya çok daha fazla özellik sığdırdık. Artık, ‘Up Next’ düğmesine tıklayarak sonraki şarkıları görebilirsiniz. Sonraki parça o anki modunuza uygun değilse,  arşivinizi açmanıza gerek kalmadan arama yapıp, farklı bir şarkı seçebilirsiniz.
Güne mükemmel uyan şarkıları peş peşe dinlemek çok kolay. iTunes’da bulunan ‘Up Next’ özelliği sayesinde seçtiğiniz parçayı kolayca sıraya veya listenin sonuna ekleyebilirsiniz.

Yepyeni bir mağaza görümümü
Tamamen yeni bir tasarım, daha iyi bir görünüm. iTunes Store Mac, PC, iPad, iPhone ve iPod’unuz için yeniden tasarlandı. Artık nerede alışveriş yaparsanız yapın aynı görünüme sahip. İstediğiniz uygulamaları, podcast’leri ve iTunes U derslerini, kolay arama yapılabilen raflarda bulabilirsiniz. Sevdiğiniz diğer tüm özelliklere erişim artık çok daha kolay!

İndirmek için Tıklayın

Author: Halil Akgül

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.