İPhone Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone modeline sahip olanların bir dezavantaj yaşadıkları konulardan birisi de başka bir telefondan iPhone veya iPhone telefonundan başka bir model telefona dosya ve içerik atmaları pek mümkün olmuyor. Bunun sebebi Apple İPhone üreticileri telefonun maksimum güvenliğini sağlamak amacıyla herhangi bir yerden uygulama veya içerik indirmelerine karşı önlem almış olmalarıdır. Fakat kullanıcılar bu durumdan pek memnun olmadığı aşikardır.

Kullanıcılar İPhone video indirme nasıl yapılır konusunda çok fazla bilgiye sahip değiller. İçerik indirebilmek için download özelliğe sahip uygulamaları yükleyerek video ve mp3 indirebilme şansına sahip olabilirler.

İPhone Video İndirebilen Uygulama

Apple Store marketinde telefonun güvenliği için bazı indirme uygulamaları ve diğer uygulamalar sınırlı tutulmuştur. Ama Documents adlı uygulama çoğu kullanıcının yüzünü güldürebilecek özelliklere sahiptir. iPhone video indirme nasıl yapılır?sorusuyla beraber cevapta hazırdır. Apple Store marketine girip Documents uygulamasını indirmek ilk adımlardandır. Daha sonra uygulamayı açıp adres kısmına indirmek istediğiniz sitenin ismini yazın. Karşınıza Savefrom.com sayfası çıkacaktır. Sayfa üzerinde bulunan kutucuğa videonun linkini kopyala yapıştır yaparak indir seçeneğine tıklayın. Bu şekilde istedikleri videoları ve müzikleri iPhone ve Apple İpad üzerinden indirme imkanına sahip olabilirler.

İPhone İçin Video Linkine Nasıl Ulaşılabilir?

Video ve içerik indirebilmek için öncelikle link nasıl bulunur nasıl anlaşılır? bunları bilmek gerekir. Çoğu insanın bildiği bir mesele olduğu kadar daha önce indirme linkine rastlamayanlar için bu zor bir durum olabiliyor. İlk önce istediğiniz videoyu indirmek için o siteyi ziyaret edip videoyu açın. Daha sonra videonun alt kısmında (bazı durumlarda videonun içinde bulunabilir) yer alan paylaş butonuna tıklayın. Ekrana gelen mavi yazılı kısa bir link olacak. Linkin üzerine gelip kopyala yapın. Daha sonra Documents uygulamasındaki savefrom.com sayfasında yer alan kutucuğa yapıştırın. Böylelikle indirme linki ile videoyu telefona indirebilirsiniz.

Videoyu İndirdikten Sonra Uygulama Üzerinden Açmak

İndirdiğiniz videoları dosyalardan bulabilmek mümkündür. Ama en hızlı yoldan yapayım derseniz Document uygulamasını açarak sol alt tarafta bulunan sembole tıklayın. Burada indirdiğiniz videolara hızlı yoldan erişime sahip olabildiğiniz gibi taşıma işlemi yaparak başka klasörlere atabilir, hatta arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

KAYNAK:http://bilgiall.net/iphonea-video-nasil-indirilir-resimli-anlatim/

Author: Halil Akgül

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir