Geçtiğimiz hafta tanıttığı yeni iPhone modellerinin ön sipariş performansı ile ilgili bir açıklama yayınlayan Apple, kısa sürede şirketin bir önceki rekorunu geride bırakabileceğini açıkladı.

Geçen yıl tanıttığı ve piyasaya sürdüğü iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modelleri ile ön sipariş döneminde 10 milyon talep ile karşılaşan ve kendi rekorunu kıran Apple, geçen hafta görücüye çıkardığı yeni iPhone modellerinin performansından oldukça memnun.

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus’un şu ana kadar aldığı ön sipariş rakamını açıklamayan ABD merkezli şirket kısa sürede 10 milyon barajını aşarak rekor tazeleyebileceğini duyurdu.

iphone-6s-on-siparisAmerikalı teknoloji devi Apple, zaten her tanıttığı mobil cihazında yeni bir rekorla satışlara başlıyor. Bunu önceki tüm modellerde gözlemledik. Hatta Apple Store önlerinde oluşan kuyruklar gündemi uzun süre meşgul etmişti. Yine benzeri haberler de gelmeye devam ediyor. Satışlar internet üzerinden yapılmaya başlanmış olsa da hâla bazı kullanıcıların Apple Store önlerine giderek. çadır kurduğu gözlenmişti.

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus ön sipariş dönemi ülkemizde henüz başlamadı. Ancak önümüzdeki haftadan itibaren işlemlerin başlamasına kesin gözüyle bakılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir