iPhone 6S Ön Siparişleri Başladı!

Amerikan teknoloji devi Apple’ın 1 ay önce tanıttığı ve önümüzdeki hafta satışa çıkaracağı yeni akıllı telefonları iPhone 6S ve iPhone 6S Plus ön siparişe açıldı. Teknoloji marketler ve GSM operatörleri tarafından ön siparişe sunulan ürünler için alım yapanlar, yeni iPhone’ları deneyimleyen ilk kullanıcılar olacak.

16 Ekim’de yani 1 hafta sonra normal satışı başlayacak olan ve 3D Touch, 4K video çekimi gibi özelliklerle dikkat çeken yeni iPhone modelleri için tarifeye ek ücretler de belli oldu. Buna göre örneğin Turkcell’de tarife ücretiyle birlikte yapılacak en düşük ödeme 225 lira. Tabi 24 aylık kontrat dahilinde.

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus modelleri için 3099 liralık bir satış fiyatı belirlenmişti. Ürünler hemen tüm satış kanallarında bu fiyatla yer alırken Turkcell ürün için 3079 liralık bir fiyat belirlemiş. Ön siparişe başlayan bir çok kuruluş da alışverişte bulunan müşterilerine çeşitli hediyeler veriyor.

iphone-6s-on-siparis turkiyeÖn siparişle ürün satışına başlayan kurumlardan Gold Bilgisayar, ürünleri 15 Ekim itibariyle kargolayacağı taahhütünde bulunuyor. Diğer bir çok firmada ise kargo tarihi olarak 16 Ekim belirtilmiş.

Henüz Apple’ın resmi sitesi üzerinden ise ön siparişte bulunmak mümkün görünmüyor. Zannedersek üretici firmanın resmi sitesindeki ‘Satın Al’ butonu 16 Ekim’de normal satışların başlamasıyla aktif olacak.

Apple iPhone 6S ve iPhone 6S Plus modellerinin tüm teknik detaylarına, görsellerine ve tanıtım videosuna aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Apple iPhone 6S

Apple iPhone 6S Plus

Author: Tayfun Sağır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir