Apple’ın akıllı cihazları için geliştirdiği  “iOS 7” işletim sisteminin “Beta 4” sürümü indirilebilir hale geldi!

Dün akşam saat 21 sularında indirilebilir halen gelen yeni deneme sürümü, kullanıcıların  işletim sistemini deneyimlemeleri için sunulmuş dördüncü paket oldu. Özellikle üçüncü deneme sürümünde artan şikayetleri üzerine bu sefer daha iyi bir deneme sürümü sunan Apple, kullanıcıları memnun etmiş gibi görünüyor.

Bugüne kadar yayınlanmış deneme sürümleri arasında en farklı olan Beta 4 ayrıca  en iddialı ve kullanıcılar tarafından en çok beğeni toplayan sürüm oldu. Beta 2 ve Beta 3 sürümlerinin birbirine çok benzemesi üzerine tepki çeken marka, bu sürümünde iddialı ve final sürümü için oldukça başarılı bir hamle yapmış durumda.

Beta 4 sürümü yaklaşık 300 Mb boyutunda ve sadece belli cihazlara uygulanabiliyor. Son deneme sürümü kilit ekranı üzerinde bir takım değişiklikler, Siri üzerindeki iyileştirmeler, Spotlight’dan kararlı aramalar, Safari ile daha güvenli bir internet gezintisi, kamera ekranında küçük çaplı değişiklikler ve klasör düzenlemelerini içinde barındırıyor.

Ayrıca şarj konusunda büyük hamleler barındıran bu sürüm, sadece “bir işletim sistemi şarj performansını ne kadar etkiler” sorusuna cevap bulmak adına bile denenebilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir