HTC One V Format Atma

HTC One V telefonunuzda donma, ağırlaşma, kendi kendine kapanma gibi sorunlar oluşmaya başladıysa telefonu formatlamanın zamanı gelmiş demektir. Formatlama işlemi telefonunuzdaki sonradan yüklenmiş tüm bilgilerinizi, dosyalarınızı ve uygulamalarınızı siler, telefonu ilk  satın aldığınız hale getirir.

Format işlemine başlamadan önce lütfen bilgilerinizin yedeğini alın ve batarya şarj seviyesinin %50‘nin üzerinde olmasını sağlayın.Telefondan sim kartınızı ve hafıza kartınızı çıkarabilirsiniz. Telefonu kapatın.

Telefon kapalıyken ses kısma tuşuna basın ve tuş basılı iken aynı zamanda açma-kapama tuşuna basın ve ekran 3 tane android simgesi çıkmasını bekleyin. Android simgelerini görünce tuşları bırakabilirsiniz. Bu ekranda dokunmatik çalışmayacaktır. Ses kısma tuşu yardımı ile Fabrika ayarlarına sıfırla ( Hafızayı sil – Clear Storage) seçeneğinin üztüne gelip ve açma kapama tuşu ile onaylayınız. Bu işlem telefonunuzu formatlayacaktır.

Not: Eğer yukarıdaki yöntem ile format atamıyorsanız açma – kapama tuşunu biraz daha erken bırakmayı deneyin.

htc one v format atma

Author: Halil Akgül

1 thought on “HTC One V Format Atma

  1. PAYLAŞTIĞINIZ BİLGİLERDEN FAYDALANARAK HTC ONE V TELEFONUMA FORMAT ATTIM EMEĞİNİZE SAĞLIK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.ALLAH RAZI OLSUN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir