HTC‘nin kısa bir süre önce Barcelona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC 2015) tanıttığı yeni amiral gemisi One M9 ülkemizde satışa sunuldu! 

Kısa bir süre önce Turkcell’in ön sipariş topladığı One M9, ülkemizdeki tüm operatörler tarafından satışa sunuldu. Ayrıca İzmir menşeili Ereyon ve Sabancı Holding kuruluşlarından kliksa.com da şu an ürünü satışa sunmuş olan diğer kanallar. Dolayısıyla ürüne sahip olmak isteyenler ürüne ya operatör kanallarından tarife üzerine ek fiyatlarla ya da internet üzeri alımlarla ulaşabilecek. HTC One M9 sahip olmak isteyenlerin ödemesi gereken ücret ise 2,799 lira olarak belirlenmiş.

HTC One M9 için tüm operatörlerde tarifeye ek bir çok seçenek sunulmuş. Bu seçenekler arasında 24 ya da 36 ay gibi taahhüt seçenekleri bulunuyor. Turkcell, One M9 için diğer cihazlarda olduğu gibi kullanıcı davranışlarını baz alırken, Vodafone ürünü sadece Red tarifelerine sunuyor. Avea’da ürüne tarife ve cihaz ücretleri toplamı 140 lira olacak şekilde ulaşmak mümkün.

gittigidiyor.com ve sahibinden.com üzerinde henüz kategoriler açılmamış modele şu an için HTC One M8 kategorisi üzerinden ulaşılabiliyor.

htc-one-m9-turkiye-fiyatı

Tüm satış kanallarında ürünün taahhütsüz serbest alım fiyatı 2,799 lira. Bu bağlamda akıllı telefon fiyatlarının giderek yukarıya tırmandığını söyleyebiliriz. Zira iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ile 3 bin lira bandına yaklaşan akıllı telefonlara, Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge de 2,499 lira ve 2,999 liralık fiyatlarıyla eklenmişti. HTC’nin de tam bu aralıkta bir fiyatla piyasaya çıkmış olması, kullanıcıların merakla beklediği diğer amiral gemiler Sony Xperia Z4 ve LG G4 fiyatları konusunda da fikir sahibi olmamızı sağlıyor.

Teknoloji marketler ve Gsm bayilerinde önümüzdeki haftadan sonra yerini alması beklenen modele ilk sahip olanlar arasından olmak istiyorsanız, şimdilik internet kanalını tercih etmeniz gerekecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir