Htc One (M8) akıllı telefonunuz donduğunda, takılı kaldığında veya kullanıcıya hiç bir şekilde tepki vermediğinde ilk olarak reset atmayı denemelisiniz. Reset atma işlemi, muhtemelen işletim sistemi sıkışmış olan telefonu sadece yeniden başlatacağından telefona herhangi bir zarar vermeyecektir.

One M8 bataryası kullanıcı tarafından çıkarılamayan bir model olduğundan, donma gibi sıkıntılarla karşılaştığında reset atılmasına ihtiyaç duyar. Bu açıdan bakıldığında kullanıcıların çoğu zaman paniklemesine neden olan donma sorunlarının çözümü oldukça basit.

Htc One M8 modeline reset atabilmek için ses açma ve kilit(güç) tuşlarına en az 10 saniye süreyle basılı tutmanız yeterli olacak. 

Bu uygulama telefonun yeniden başlamasını sağlar. Bu şekilde kullanıcı telefonuna yeniden erişim sağlayabilir.htc-one-m8-reset-atmaEğer telefon yeniden başlamasına rağmen hala dokunmalarınıza tepki vermiyorsa, bu durumda dokunmatikten şüphelenmelisiniz ki teknik servise başvurma zamanı gelmiş demektir.

4 thoughts on “Htc One (M8) Modeline Nasıl Reset Atılır?”
    1. Fiziksel tuşlara önce sırayla basarak, sonra da bunları çift basarak deneme yapın. Bir şekilde ekran mutlaka atlayacaktır.

  1. bir kaç saatçalışıp kaldığı yerde batarya bitiyor 80 tl yeni batarya ve yazılım atılmasına rağmen aynı oluyor.tamırciye sordum anakart tan olabilir bana bir cevap verirsenız minetdarım tlf.x8 HTC.SAYGILAR.

    1. Bataryayı tekrar değiştirin. Başka bir batarya denemeden emin olamazsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir