HTC One Bekleyişinde Kötü Haber!

HTC One bekleyenlere kötü haber bugün itibariyle geldi. HTC Türkiye Facebook sayfasında  yapılan açıklamaya göre Mart ayında dünya çapında satışı yapılması beklenen model Nisan ayından önce ülkemizde olamayacak. Hatta açıklamada yer alan ‘Nisan sonu’ ibaresine bakalırsa HTC One’a sahip olmak isteyenlerin Mayıs ayını beklemesi gerekecek.

Tanıtımı yapıldığında Mart 2013’de tüm dünyada satışa çıkacağı söylenmesine rağmen şu an sadece İngiltere , Almanya ve internet üzerinden satılan ürünün diğer bölgelere ne zaman dağıtılacağı merak konusuydu. Galaxy S4 tanıtımından sonra dağıtımının hızlanması düşünülen model için beklenen olmadı. Bu haliyle Galaxy S4’le büyük bir rekabete girmesi söz konusu olan modelin nasıl bir başarı yakalayacağı ise merak konusu.

htc-one-satışa ne zaman çıkacak

 

HTC Türkiye tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

“Yeni HTC One benzeri görülmemiş bir ilgi ve talep ile karşılaşmıştır. Ürünün tasarımında ve üretiminde gösterilen özverinin karşılığını ilk incelemelerde bulmak mümkündür. Yeni HTC One gelecek hafta İngiltere, Almanya ve Tayvan’da; Nisan ayının sonunda ise Avrupa ve Kuzey Amerika ile Asya-Pasifik bölgesinin büyük kısmında satışa sunulacaktır. HTC kullanıcılarımızın göstermiş olduğu sabır ve anlayış için teşekkür ediyor ve telefonu ellerine aldıkları an bu cihazın beklemeye değer olduğu konusunda bize katılacaklarına inanıyoruz.”

Author: Tayfun Sağır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir