HTC One A9 Ülkemizde Satışa Sunuldu!

HTC’nin geçen ay tanıttığı, en yeni akıllı telefonu One A9 ülkemizde satışa sunuldu. Tanıtımından çok kısa bir süre sonra bir çok piyasaya yayılan ürün, bu alanda marka açısından yeni bir kilometre taşı.

2499 liralık fiyat etiketine sahip HTC One A9’un şu an sadece beyaz/gri ve siyah/gri renklerini bulabilmek mümkün. Diğer renkleri ülkemizde satışa çıkar mı bilmiyoruz ama bu konudaki serzenişler tüketiciler tarafından markaya iletilmeye başlandı bile.

Tasarımıyla Apple’ın iPhone 6, Samsung’un Galaxy S6 serisini andıran HTC One A9, premium bir cihazda bulunması gereken hemen her özelliğe sahip. Direk Android 6.0 Marshmallow sürümüyle satılan ilk modellerden biri olan yeni üründen üretici HTC çok umutlu. Zira dünya genelindeki satışlardan pek memnun değil.

htc-one-a9-satisa-cikti-fiyatlariŞu an bazı perakende mağaza ve internet satış kanalı üzerinden satışı yapılan ürün, yakın zamanda operatörler tarafından kontratlı olarak da satışa sunulacaktır. Bu döneme kadar ürüne sahip olmak isteyenler için fiyat 2499 lira.

HTC One A9’un tüm teknik özelliklerine, görsellerine ve tanıtım videosu ile fiyat araştırmasına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

HTC One A9

Author: Tayfun Sağır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir