HTC Desire 310 cihazında da diğer akıllı cihazlarda olduğu gibi ekran görüntüsü kaydetme fonksiyonu mevcuttur. Ekran görüntüsü kaydetme fonksiyonu o an ekranda bulunan görüntüyü resim formatında telefona kaydetmeye yarar.

Kaydeilen resimi telefonunuzdan diğer cihzlarınıza akatarabilir veya telefonunuzun paylaşım özelliğini kullanarak sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Telefon ekranında ne olduğu farketmeksiniz istediğiniz zaman bu özelliği kulanabilirsiniz.

Ekran görüntüsü kaydetme seçeneğinin herhangi bir sınırlaması yoktur. Yeterli hafıza olduğu sürece ekrn görüntüsü kaydedebilirsiniz.

Ekran görüntüsünü kaydetmek için telefonun fiziksel tuşlarını kullanmanız gerekecek.

Ekran görüntüsünü kaydetmek için ses kısma ve güç tuşlarına beraber aynı anda basıp 1-2 saniye sonra beraber bırakın. Görüntünün kaydedildiğine dair bir denklanşör sesi  duyacaksınız. Aynı zamanda ekran çerçevesinde içe doğru bir animasyon oluşacaktır.htc desire 310 ekran görüntüsü kaydetmeKaydedilen görüntüyü Galeride ve Dosya yöneticinde Pictures veya Screenshot(screenCaptıre) klasöründe  bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir