Ceplik.Com olarak uzun bir süredir(yaklaşık 3 sene) mobil cihaz kullanıcılarına yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sadece yardımcı olmakla da kalmıyor bazen incelemeler, bazen de haberlerle teknolojinin içinde kalmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda geçen sene YouTube kanalımızı da açtık ve genel çalışma prensiplerimizi değiştirmeden, tecrübelerimizi tüketicilere aktarmaya başladık. İlgili süre zarfında biz de bir çok yeni şey öğrendik ve artık çok daha fazla konuda tüketicinin yanında olmak istiyoruz. Aşağıdaki ankete katılarak siz de düşüncelerimizin şekillenmesine yardımcı olabilir, daha büyük bir sinerji oluşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Düşüncelerinizi önemsiyoruz. Bu yüzden ankete vermiş olduğunuz cevabı yorumlar kısmında nedeniyle birlikte paylaşırsanız, bizi daha da mutlu edersiniz.

Ceplik.Com'un Hangi Konulara Ağırlık Vermesini İstersiniz?

  • Teknik Konular (25%, 792 Oy)
  • Videolu Anlatımlar (22%, 705 Oy)
  • Püf Noktaları (19%, 601 Oy)
  • Teknoloji Gelişmeleri (14%, 441 Oy)
  • İncelemeler (12%, 387 Oy)
  • Tarife ve Paket Haberleri (8%, 246 Oy)

Oy verenler: 1.845

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Sadece ankete bağlı kalmak zorunda da değilsiniz. Bu paylaşım altındaki tüm görüş, öneri, talep ve şikayetler dikkate alınacaktır.

2 thoughts on “Hangi Konulara Ağırlık Vermemiz Gerektiğini Düşünüyorsunuz?”
  1. Gerek site, gerek ekip olarak mükemmel olduğunuzun farkındasınızdır umarım :) ?

    1. Yeteri kadar değiliz aslında, daha çok övgüye ihtiyacımız var! :)) İlgi ve alakanıza teşekkürler. Saygılar, hürmetler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir